Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi

Bugün çoğu kişinin severek kullandığı bir üründen bahsetmek istiyorum. Saç kremi arayışına girdiğim zamanlarda blog yazılarında bu ürüne rastladım.  Denemek için bile fiyatı çok uygundu. Çok düşünmeden aldım 🙂 Watsons saç maskesi ya da cilası’nın çok çeşidi var. Biralı, avakadolu, ballı, süt proteinli… Ben içlerinden ballı olanı seçtim ve denedim.

İnce telli, çabuk yağlanan, uzun ve düz saçlara sahibim. Krem kullanmayı çok sevmiyorum. Genelde banyo sonrası saç açıcı spreyler bana yetiyordu. Kuaföre gittiğimde kırıklarımın sadece uçlarda olmadığını öğrendim. Yanlış taramadan kaynaklandığını söyledi. İnce telli saçlar zaten çok çabuk kırılır. Saç açıcı spreylerin yeterli gelmediğini düşünüp saç kremi almaya karar verdim.

watsons treatment wax honey

Bloglarda Watsons ballı saç maskesinin bir çok krem kadar iyi olduğu söylenmiş. Bende öyle düşünüyorum. Saçlarımda artık boya olmadığı için yıpranmış durumda değil. Banyo sırasında sadece saç uçlarıma uyguluyorum. 5 dakika bekletip iyice duruluyorum. Daha fazlasını yapmaya üşeniyorum maalesef. 🙂 Saç kremlerini hiçbir zaman saç diplerime uygulamıyorum çünkü saçları daha çabuk döktüğünü düşünüyorum.

Uygulamadan sonra gayet memnun kaldım. Saçlarım kolay tarandı ve parladı. Benim için bunlar yeterliydi. Fakat yıpranmış saçlara sahipseniz size yeterli gelmeyebilir. Ayrıca yıpranmış saçların onarıcı ve bakım yapan bir ürüne ihtiyacı var. Maalesef Watsons ballı saç cilası onaran ve bakım yapan bir ürün değil. Kıvırcık ve açılması daha zor saçlarda nasıl etki eder bilemiyorum. Denemek için alınabilir çünkü fiyatı çok uygun.

watsons sac kremi

Ambalajına ve yapısına gelelim…

Büyük bir kavanoz… 🙂 Maalesef içine elinizi daldırıp almak zorunda kalıyorsunuz. Tek sevmediğim yanı bu oldu.

Tüm Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Watsons ballı saç cilası fiyatı 8TL ve miktarı oldukça fazla: 500ml… Kocaman bir ürünü bu kadar ucuza almak harika. Uzun süre kullanılacak bir saç maskesi. Bol kullansanız bile kolay bitecek bir ürün değil. 🙂 Çok akışkan değil, yoğun bir yapısı var. Bu yönünü çok sevdim, elinizden akıp gitmeden saça güzelce yedirebiliyorsunuz.

watsons ballı saç kremi

Özetlemek gerekirse…

Watsons Repairing Treatment Wax Honey (Ballı Saç maskesi/saç cilası) benim sevdiğim bir ürün oldu. Saçlarım kolay tarandı ve parladı. Onarma gibi bir özelliği yok. Fiyatı boyutuna göre çok ucuz. Tek sevmediğim yanı ambalajı kavanoz gibi olduğu için elinizi daldırıp almak zorunda kalıyorsunuz. Yoğun, çok akışkan olmayan yapısını sevdim. Bu ürünü bir daha alır mıyım? Evet alabilirim. Fakat diğer çeşitlerini de merak ettiğm için bir daha ki sefere farklı bir çeşidini alırım.

Siz bu ürünü ve özellikle diğer çeşitlerini kullandınız mı? Yorumlarınızı merak ediyorum.

6 thoughts on “Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi

  1. Benimde bloglar sonucu keşfettiğim ürünlerden biridir bu maske.İlk zamanlar 10-15 dk gibi bir süreyle duş esnasında saçımda bekletsem de bir kaç uygulamadan sonra üşenemeye başladım bu yüzden bende günlük saç kremi olarak kullanıyorum hatta bu konuda maske özelliğine nazaran daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
    Güle güle kullanın
    sevgiler

  2. Bende bloglarda görüp denemeye karar vermiştim. Çok gür ve kıvırcık saçlara sahibim. Bende güzel bir etki yapmadı maalesef. Saçlarım birbirine girdi kullandıktan sonra. Kokusunu da sevmedim çok 🙂

    1. Benim saçlarım düz olduğu için kolay açılmasını sağladı o zaman. Gür ve kıvırcık saçlarda etkisi nasıl olur bilememiştim. Yorumun için teşekkürler 🙂

  3. Benim saçlarım kıvırcık banyo sonrasında şaçlarıma uygulayıp at kuyruğu olarak topluyorum saçlarımı açtığımda sanki maşa atmışım gibi duruyor herkese şiddetle tavsiye ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*