LUSH Veganese Saç Kremi ve ELİDOR Keratinology

Saçlarımın uçlarında saç boyalarının yıprattığı kısmı kolay açabilmek ve karışmasını önleyebilmek için her banyoda mutlaka saç kremi kullanıyorum. Bunun dışında saç kremi saç uçlarını da besleyip yıpranmasını geciktiriyor. Lush’a gittiğimde saçlarımın kolay yağlanan yapıya sahip olduğunu söylediğimde I Love Juicy şampuanı ile beraber Veganese Saç Kremini önermişlerdi. I Love Juicy şampuanını daha önce inceleyip sizlerle paylaşmıştım:  Lush I Love Juicy Şampuanı

Veganese saç kremi kutusunun üzerinde yazan aynen söyle:

Limonun parlaklık, yosunun yumuşaklık verdiği, saç derisine bitkilerle şifa aşılayan saç kremi.

Lush Veganese

Lush ürünlerinin hepsinde olduğu gibi Veganese saç kreminin de harika bir kokusu var. Banyoda kullandığınızda bütün banyoyu harika bir limon kokusu kaplıyor. Limon ve bitki kokuları sizi baştan çıkarıyor kesinlikle. Bu ürünü çabuk yağlanan ve boyasız yıpranmamış saçlara önerebilirim. Malesef bu kadar güzel özelliklerinin yanında benim saçıma yeterli gelmedi. Çünkü saçlarımın uçları ciddi derecede yıpranmış durumda.

keratinology

Yeterli gelmediği için yanında destek olarak Elidor – Keratinology  Ekspress bakım kremini kullandım. Tek kelimeyle harikaydı. Çok az kullanmama rağmen saçlarım kolay açıldı ve yumuşacık oldu. Saç uçlarımın da toparlanmasına yardımcı oldu. Bu ürün gelişmiş düzleştirici sistem olarak geçmektedir. Benim gibi düz saçlara sahipseniz ve düzleştirici kullanmadan sadece kurutarak düz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu ürünü kesinlikle öneriyorum.

 

lush veganese ve i love juicy

keratinology express bakım kremi

 

Özetlemek gerekirse;

Lush Veganese saç kreminin harika bir kokusu var. Yıpranmamış, kolay taranan ve çabuk yağlanan saçlara öneriyorum.

Elidor – Keratinology  Ekspress bakım kremi yıpranmış saçlar için uygundur. Düz saç sevenler de kesinlikle kullanmalı.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*