LUSH – I LOVE JUICY Şampuanı

Lush I Love JuicyLush‘tan ilk aldığım ürün I LOVE JUICY şampuanı oldu. I LOVE JUICY şampuanını uzun bir süre kullandım. Çabuk yağlanan saçlara sahip olduğumu söylediğimde ilk önerilen üründü. Meyveli güzel bir kokusu var. İçindekilere gelecek olursak taze mango, ananas, kivi ve papaya özlü meyve jölesi bulunmakta… Çok az miktar şampuan uzun bir saçı temizleyip köpürtmeye yetiyor. Yalnız saçlarımın uçları boyalı ve kuru olduğundan dolayı bu şampuan bana yeterli gelmedi. Boyasız ve çabuk yağlanan saçlar için sanırım daha uygun bir ürün.

Ürünün arkasında karikatür şeklinde bir resim bulunmaktadır. Elinizdeki ürünün hangi tarihte ve kim tarafından üretildiği yapan kişinin resmiyle birlikte vurgulanıyor. Bunun yanında aynı etikette ürünün son kullanma tarihi de var. Ben şimdiye kadar kullandığım şampuanlarda bu bilgilere hiç rastlamamıştım. 100,250 ve 500gr’lık ambalajlarda ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Bu şampuanın en sevdiğim özellikleri taze meyve kokuları ve saçlarımın gerçekten temizlendiğini bana hissettirmesi oldu. Ayrıca kokusu saçlarınızdan uzun süre gitmiyor. Sevmediğim yanı ise zaten yıpranmış saç uçlarımı daha da kurutmasıydı. Saçlarımın uçlarındaki yıpranma ve boya gitmedikçe sanırım bu ürünü kullanamayacağım çok sevdiğim kokusuna rağmen.

lush-i-love-juicy-made-by-kriss

 

2 thoughts on “LUSH – I LOVE JUICY Şampuanı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*