Le Soleil Güneş Görmeyen Saçlar İçin Şampuan

Le Soleil markasının güneş görmeyen saçlar için çıkardığı şampuan ilk başlarda çok da ilgimi çekmemişti. Şapka, bone veya başörtüsü kullanmadığım için saçlarıma çok gerekli bir ürün olarak düşünmedim. İnstagram sayfamda bahsetmiştim. Maalesef her zamanki gibi kendi kuaförüme gitmeyip, başka bir kuaföre gittiğimde hüsrana uğradım. Basit bir saç kesimi yapacak. Ne kadar kötü olabilir dedim ve oluyormuş arkadaşlar….

Benri Kuru Şampuan

Kuru şampuan son zamanlarda dikkat çeken ürünler arasında. Kuru şampuanları çeşitli markalarda bulabilirsiniz. İlk kuru şampuan deneyimim Gratis‘ten aldığım Benri markasıyla oldu.  Çabuk yağlanan saçlara sahibim. Saçlarım düz ve ince telli olduğu için hacim kazandıracak ürünler de dikkatimi çekiyor.

Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi

Bugün çoğu kişinin severek kullandığı bir üründen bahsetmek istiyorum. Saç kremi arayışına girdiğim zamanlarda blog yazılarında bu ürüne rastladım.  Denemek için bile fiyatı çok uygundu. Çok düşünmeden aldım 🙂 Watsons saç maskesi ya da cilası’nın çok çeşidi var. Biralı, avakadolu, ballı, süt proteinli… Ben içlerinden ballı olanı seçtim ve denedim.

Lush Squeaky Green Katı Şampuan ile Saç Dökülmesine Çözüm

Katı şampuanları ilk olarak Lush mağazalarında gördüm ve çok farklı gelmişti. İlk zamanlar ilgimi ne kadar çekse de almama konusunda direndim. Çünkü saçlarım uzun olduğu için kullanımının zor olacağını düşünüyordum. Eşim ve ben de saç dökülme sorunu artınca farklı şampuan arayışına girdik. Lush Squeaky Green katı şampuanın saç dökülmesine karşı olumlu eleştiriler aldığını gördüm. Cesaret…

LUSH – I LOVE JUICY Şampuanı

Lush‘tan ilk aldığım ürün I LOVE JUICY şampuanı oldu. I LOVE JUICY şampuanını uzun bir süre kullandım. Çabuk yağlanan saçlara sahip olduğumu söylediğimde ilk önerilen üründü. Meyveli güzel bir kokusu var. İçindekilere gelecek olursak taze mango, ananas, kivi ve papaya özlü meyve jölesi bulunmakta… Çok az miktar şampuan uzun bir saçı temizleyip köpürtmeye yetiyor. Yalnız…