Tatil Manikürüm

Yazılarıma maalesef uzun bir ara verdim. Tatile çıkmadan önce epeyce bir yazı hazırlamıştım. Hepsini tükettim. 🙂 Tatil dönüşü yorgunluk ve koşuşturmalarım yüzünden maalesef yazı yazamadım. Üstüne üstlük bir de hasta oldum. Yazın hasta olmayı başarabilen ender insanlardanım. 🙂 tatil ojelerim

Tatilde cıvıl cıvıl renkli tırnakları seviyorum. Bikinilerime de uysun diye güzel bir mavi renk seçtim. Pastel Oje(97 numara) yaz için harika bir renk. Mavi – Leylak karşımı bir rengi var. 2 kat sürdüğünüzde rengini çok daha güzel gösteriyor.

pastel oje 97

Flormar‘ın yeni çıkardığı Beauty Toys ojelerinden Purr Cat BT04 rengini çok beğendiğim için yanıma aldım. Bu ojenin en güzel yanı opak bir ten rengi olması.

Ojelerimin kalıcılığını arttırmak ve ojelerin tırnaklarımın üzerine renk vermesini engellemek için Essence Studio Nails 24/7 Nail Base aldım. İlk kez kullanacağım bir ürün. Denemek için tatil güzel bir fırsat diye düşündüm. Essence Nail Base hakkında şuan fikirlerim var. Fakat bu ürünü çok sevdiğim için ayrı bir yazı hazırlamayı düşünüyorum.

tatil manikürüm

Tatile giderken renkli ve eğlenceli bir manikür yapmak istedim. Bu fotoğrafı tatilin 2. günü çekmiştim.

Beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

One thought on “Tatil Manikürüm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*