Pastel Nude Oje – Bone

Oje meraklısı biri olmadığım halde yine de hatırı sayılır sayıda ve çeşitte ojelerim vardır. Oje seçerken kıyafetlerime uyum sağlayacak aşırı iddialı olmayanları tercih ediyorum. Tırnaklarda bordo, kırmızı renk dışında sadelikten yanayım. Nude renk modası hala devam ederken Pastel güzel bir nude oje serisi çıkardı.

Pastel Nude Oje serisinde birbirinden güzel renkler vardı. İçlerinden tercih ederken cidden zorlandım. 🙂

Pastel Nude Oje serisinden Bone rengini seçtim. Tenime uyum sağladı ve tam ten rengi diyebilirim. İnce bir yapısı var. Bu yüzden 1-2 kat sürdüğünüzde opak bir görüntü elde edemiyorsunuz.

Pastel Nude Bone ojeyi 2 kat sürdüğüm hali:

pastel nude bone oje

2 kat sürdüğümde hala tırnak çizgisi belli olduğu için duruşu yeterli gelmedi. Bu yüzden bu ojeyi kullanırken 3 kat sürmeyi tercih ediyorum.

Pastel Nude Bone ojeyi 3 kat sürdüğüm hali:

pastel nude bone oje Bu görüntüsünü daha çok sevdim. 🙂 Oje sürmek ve çıkarmak beni fazlasıyla sıktığı için benim için bu durum kötü oldu. Ojenin rengini çok sevdiğim için sanırım bu duruma katlanabilirim.

Sürümü kolay. Kuruması fena değil. İnsanı çıldırtmıyor en azından. 🙂  Kalıcılığı bence gayet iyi. Tırnak uçlarımdan hemen soyulmadı. Hatta ayak tırnaklarımda en uzun süre kalabilen oje diyebilirim.

Pastel Nude Oje serisinin başka renklerini de almayı düşünüyorum.

Siz hangisini denediniz? Memnun kaldınız mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*