Golden Rose Oje Kurutucu Sprey

Yazın gelmesiyle beraber oje kurutucu spreylerimi daha fazla kullanıyorum. Çoğu oje kurutucu sprey hayat kurtarıyor diyebilirim. 🙂

Ojenin kuruma zamanını düşünerek sürmeye bazen üşenirim. Fakat evde iyi bir oje kurutucu sprey varsa üşenmeye gerek olmuyor. Bugün sizlere Golden Rose markasının oje kurutucu spreyini inceleyeceğim.

golden rose oje kurutucu sprey

Küçük bir şişesi var. Sprey formunda fakat gazlı değil. İçerisinde yağlı bir sıvı bulunuyor. Ojeyi kurutma açısından maalesef başarılı bulmadım.

Ojenizi tabi ki kurutma konusunda destek oluyor fakat çok hızlı bir şekilde kuruttuğunu söyleyemeyeceğim. En sevmediğim yanı ise sıktığınızda elinizde yağlı bir his bırakıyor. Sıktığınız yağ kuruyana kadar hiçbir yere dokunmadan beklemeniz gerekiyor. Sevdiğim yanı ise sıktığınız sprey yağ formunda olduğu için tırnak etlerinizi kurutmuyor aksine besliyor ve yumuşatıyor olması.

Fiyatı 9-10TL civarında uygun bir ürün. Fakat memnun kalmadığım için bittiğinde almayı düşünmüyorum. Zaten elim bu spreye gitmediği için uzun süre bitmeyecek gibi duruyor. 🙂

İyi bir oje kurutucu sprey arıyorsanız kesinlikle Flormar’ın oje kurutucu spreyini tavsiye ederim. Yağlı bir yapıya sahip değil. Daha hızlı kurutuyor ve sıktığınızda elinizde soğuk bir his bırakıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*