Flormar – Black Dot Oje Hayal Kırıklığı

Merhaba,

Profilo AVM‘de gezerken Flormar standına uğrayıp başka bir markada gördüğüm “sihirli kum taneli” ojenin onlarda da olup olmadığını sordum. Flormar‘da da kum görünümlü ojelerden var fakat koyu renkleri mevcut olduğu için almadım.

Flormar’ın Black Dot ojesi dikkatimi çekti. Farklı renkleri de mevcut. Her kıyafetle rahat kullanabilmek için gri-siyah olanını aldım. Fiyatı 3 TL.

Flormar Black Dot

Hevesle aynı günün gecesi hemen kullandım. Sürdükten sonraki görüntünün beklediğim gibi olduğunu söyleyemem. Taneciklerin daha homojen dağılıp güzel duracağını düşünmüştüm. Tanecikleri homojen dağıtmaya çalışırken sürekli bir araya toplanmaları sürerken zorlanmama sebep oldu. Oluşan görüntüden çok memnun olmasam da o kadar emek veridiğim için ertesi gün kullanmak istedim. Gün içinde, abartmıyorum, yalnızca öğlene kadar dayandı. Resimde paylaştığım gibi soyulmalar oldu. Malesef Flormar oje gün ortasında bu şekilde soyularak beni yarı yolda bıraktı.

Flormar‘ın farklı ojelerini de kullandım fakat boyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum. Flormar Black Dot ojeyi önermiyorum.

One thought on “Flormar – Black Dot Oje Hayal Kırıklığı

  1. Az önce bu ojeyi asetonla çıkarmayı denedim ancak siyah tanecikler çıkmamakta inat ediyor. Asetonsuz hemen çıkıp asetonla bu kadar zor çıkan bu oje gerçekten bir mucize!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*