The Balm Schwing Eyeliner

Eyeliner sürmeden çıktığımı hatırlamam. Eyeliner’ın gözleri daha güzel vurguladığını düşünüyorum. The Balm markasının bir çok ürününü severek kullanıyorum. The Balm ürünlerini merak ediyorsanız Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Özellikle %50 indirim zamanlarını yakalarsanız çok uygun fiyata kaliteli ürünler almış olursunuz.

The Balm Schwing Eyeliner

the balm schwing eyeliner

Ürünümüzü incelemeye başlayalım…

Likit bir yapıya sahip ve sürdüğünüzde kömür siyahı rengini hemen gösteriyor. Günün ilerleyen saatlerinde grileşmiyor. Sürdüğünüzde siyah sonra grileşip başka bir deyişle solan eyelinerları hiç sevmiyorum. Kalıcığı bence günlük kullanım için ideal. Fakat jel eyelinerların kalıcılığını bu üründen beklemeyin.

the balm schwing

Fırça demek yanlış olur aslında keçe gibi bir yapısı var. Ne çok sert ne de çok yumuşak. Dipliner yapısına benziyor fakat dipliner gibi kalın ve küt değil.  Eyeliner ve dipliner‘ın birleşimi olmuş diyebiliriz. Eyeliner sürme konusunda zorlananlara önerebilirim. Sürümü kolay ve fırçası sayesinde ince veya kalın sürebilirsiniz. Temizlenmesi de zor olan bir ürün değil. Gözlerinizi çok da zorlamadan kolaylıkla çıkıyor.

schwing eyeliner

Sizin için gözümde de uygulamak istedim. Daha net görebilmeniz için far sürmedim. Sadece gözlerimde schwing eyeliner, rimel ve kapatıcı var.

eyeliner uygulaması

The Balm Schwing Eyeliner‘ı 2. alışım. Çünkü ilk kullandığımda da çok memnun kalmıştım. Bereketli bir ürün olduğu için uzun süre kullanabiliyorsunuz. Gratis mağazalarında The Balm ürünlerini bulabilirsiniz. Fiyatını tam hatırlamasam da 20-22TL civarı olduğunu anımsıyorum. %50 indirimi bekleyip tabi tükenmeden bulursanız yedekleyerek alın. Ben öyle yapıyorum. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*