The Balm Overshadow Sexpot Series Mineral Eyeshadow

Gratis mağazasında The Balm ürünlerinde %40 indirim olduğu günlerde en iyisi The Balm ürünlerinden birini tanıtmak diye düşündüm. En azından benim yazımı okuduktan sonra almaya karar verdiğinizde indirim de hala devam ediyor olacak. Biliyorum bunu sık sık söylüyorum. 🙂 The Balm ürünlerini alacaksanız mutlaka Gratis indirimini takip edin ve mutlaka indirimden alın. Çünkü aynı ürünü 1 hafta sonra yarı fiyatına alabilirsiniz.

The Balm Overshadow Mineral Eyeshadow

the balm overshadow

The Balm markasının mineral far serisini merak ediyordum. Bir gün fırsat bulduğumda bu iki harika rengi kaptım. The Balm ürünleri çok sık tükendiği için aradığınızı her zaman bulamıyorsunuz. Fakat bu mineral toz far serisini her gittiğimde tüm renklerini gördüm. Az ilgi görmesine rağmen ben çok başarılı buldum.

the balm overshadow mineral eyeshadow

Far bazı kullanmadığınız zamanda kalıcılığı gayet tatmin edici. Pigmentli far oldukları için renklerini çok güzel gösteriyor. Fırça veya ellerinizi kullanarak uygulayabiliriniz. Gölgelendirme veya kaş altına kullanacaksanız fırça kullanmasınızı tavsiye ederim. Bende bu seriden şimdilik sadece 2 renk var. Diğer renklerini de almayı düşünüyorum.

Far bazı kullanmadan size renklerini göstermek istedim. Az miktarda kullandığınızda bile bu renkleri elde edebiliyorsunuz.

the balm mineral far

The Balm Overshadow – No money no honey

Far ve aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Güzel ve ışıltılı bir rengi var. Gözlerinizde sağlıklı ve canlı bir duruşa sahip.

The Balm Overshadow – If you’re rich, I’m Single

Harika kahve ve bronz yansımaları olan bir mineral far. Gölgelendirmede veya tüm göz kapağınızda far olarak kullanabilirsiniz. Bence tüm kıyafetlere uyan kurtarıcı bir renk…

İndirimden uygun bir fiyata almıştım. Maalesef fiyatlarını hatırlamıyorum. Size önerebileceğim güzel bir ürün ve kesinlikle güzel renkler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*