The Balm – Nude Tude Palet

Aldığım günden beri makyaj yaparken en çok bu ürünü kullandığımı fark ettim.  The Balm markasının hemen hemen bütün ürünlerini beğeniyorum.  Nude Tude palet ise en çok sevdiğim ürünlerinden oldu. Renkleri doğal ve günlük makyaj için de çok uygun. Kalıcılığı benim için gayet iyi.

the balm nude tude

the balm nude tude

En çok kullandığım renklerden biri beyaz… Genelde göz pınarlarıma derinlik vermesi için ve gözlerimi birbirinden biraz daha uzak göstermek için kullanıyorum. Palette bulunan kahve tonları da en sık kullandığım renlerden. Doğal abartısız makyaj yapmak istediğimde ilk tercihim oluyor.

nude tude açık renklerinude tude koyu renkleri

The Balm markasının en güzel yanlarından biri de içeriğinde paraben olmaması. Bu far paletini %50 indirimden çok uygun fiyata aldım. The Balm’ın Gratis indirimleri sayesinde uygun fiyata bir çok The Balm ürünü aldım. İçindeki farlarının gramajlarının az olması bence olumlu. Zaten bütün ürünlerin kullanım süresi var ve bitirmediğiniz bir ürünü atmak zor geliyor ya da sıkılabiliyorsunuz. Farların minik olması kararında bir kullanım süresi yaratıyor.

The Balm Nude Tude Far Paleti Fiyatı Nedir?

İndirimleri takip ettiğim için 60 TL olan Nude Tude far paletini 30 TL’ye almıştım.

Paletin ilk kısmındaki renkler daha az renk veriyormuş gibi duruyor fakat göz üzerinde daha net renklerini gösteriyor. Orta kısımdaki renkler paletteki görünen rengi verebiliyor.

nude tude deneme

Yolculuğa çıkarken çantanıza sadece The Balm Nude Tude paleti atmanız yeterli. İçinde de küçük bir fırçası var. Çok yeterli olmamasına rağmen palatte bulunan koyu renklerle ince bir çizgi çekmek istediğimde çok işime yarıyor. Onun dışında pek de kullanmıyorum.

Özetlemek gerekirse The Balm Nude Tude paletiyle uyguladığım göz makyajımı sizlerle paylaşıyorum. Çok severek kullandığım bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

The Balm Nude Tude Makyaj Uygulaması

One thought on “The Balm – Nude Tude Palet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*