THE BALM – Mary Lou Manizer Aydınlatıcı

Aydınlatıcı arayışına girdiğim günlerde Gratis mağazasını gezerken The Balm standını farkettim. The Balm markasının ürünlerinde paraben kullanmıyor olması beni ayrıca memnun etti. Böylece paraben kullanmayan yeni bir markayla da tanışmış oldum.

The Balm ürünlerini ambalajlarından hemen tanımanız mümkün. The Balm’ın ürünlerinin hepsi eğlenceli ve pratik bir şekilde tasarlanmış. İlk başta ürünün “eski tarz” tasarlanmış ambalajı dikkatinizi çekiyor. İçinde büyük bir aynanın mevcut olduğu bu ürünün de ambalajına bayıldım. Çantanıza atıp istediğiniz zaman tazeleme yapabilirsiniz. The Balm Mary Lou Manizer 8,5 gr’lık bir ambalaja sahip.

Yapısına ve renk tonuna gelecek olursam. İnce, hafif simli ancak altın rengine yakın yoğun pigmentli bir yapısı var. Hafif şekilde aydınlatıcı olarak kullanırken daha yoğun bir şekilde far olarak da kullanılabilir. Yani çok az kullandığınızda size fazlasıyla yetiyor.

The Balm Mary Lou Manizer

The Balm Mary Lou Manizer

Nasıl Kullanmalı?

Canlı ve sağlıklı bir görünüm için elmacık kemiklerinizin üzerine kullanabilirsiniz. Kaş altına uygulandığı zamanda da göz makyajınızı çok güzel bir şekilde tamamlıyor.

Bittiği zaman kesinlikle beklemeden yeniden alacağım ürünlerden biri oldu. Yüzünüzün bir çok bölgesinde kullanılabildiği için fonksiyonel bir ürün. İçeriğinde paraben ve talk bulunmaması da önemli bir sebep elbette. Bakımlı ve güzel olurken sağlığımızı ve en önemli giysimiz olan cildimizi de düşünmemiz gerekiyor bence.

The Balm Mary Lou Manizer

Gratis’in indirimlerini takip ederseniz çok uygun fiyata alabileceğiniz bir ürün. İndirimsiz fiyatı 40 TL civarındadır. Gratis’in %50 ve %30 indirimlerini yakalarsanız şanlısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*