The Balm Instain Allık – Pinstripe

The Balm markasının ürünlerini çok seviyoruz. Pigmentli yapıları ve bir çok ürününde paraben bulunmaması tercih sebebimiz. Bugün The Balm markasının yeni allık serisi olan Instain allıklarından Pinstripe‘ı inceleyeceğim.

The Balm Instain Allık – Pinstripe

The Balm markasının bu allık serisi kesinlikle kalıcılık konusunda iddialı. Diğer allıklarını da seviyorum yalnız benim tenimde çok uzun süre kalmıyordu. Ceydoş’un (Makeup by Jade) tavsiyesi üzerine aldım ve kalıcılık konusunda çok memnun kaldım.

the balm instain allık

Yine ambalajları çok tatlı ve dergi kapağı şeklinde tasarlanmış. 5,5 gramlık şık ve minik bir allık. Açıkçası çok fazla bir gramaja sahip olmasına gerek yok. Çok pigmentli bir yapısı olduğu için bunun bile dibini görmek ciddi zaman alacaktır.

the balm instain pinstripe

Kapağını açtığınızda muhteşem bir renk ile karşılaşıyorsunuz. İlk defa bu tonda bir allık aldım kendime. The Balm Instain Pinstripe Plum erik rengi olarak tanımlayabiliriz. İçerisinde mor, mürdüm ve gül kurusu rengi barındıran çok güzel bir tonu var. Sürdüğünüzde hafif ışıltılı bir yapısı olduğunu fark ediyorsunuz. Yalnız içinde simler yok yalnızca güzel bir ışıltı veriyor.

the balm allık

The Balm Instain Pinstripe Plum rengini sohbahar ve kışa çok yakıştırıyorum. Real Techniques Blush Brush ile uyguluyorum. Çok pigmentli olduğu için kullanırken elinizi korkak alıştırmanız gerekiyor. Çünkü hem çok güzel hem de kullanması çok zor bir renk.  Doğru kullanıldığında beyaz tene çok yakıştığını düşünüyorum. Pigmentli ve kalıcı olduğu için far olarak da kullanabilirsiniz.

The Balm Instain allık fiyatı 27-30TL civarında. %50 indirim zamanında alırsanız çok uygun bir fiyata almış oluyorsunuz. Bence indirim dönemini bekleyin. Zaten sık sık yapılıyor. 1 tane yerine 2 tane alma imkanınız olur.

Özetlemem gerekirse…

Pigmentli ve çok kalıcı bir allık. Az kullanıldığında çok güzel sonbahar ve kış rengi. Kolay kolay bitecek bir ürün değil. Far olarak da kullanılabilir.

The Balm Instain allıkların kalıcı ve pigmentli yapısından dolayı bana yakışacak diğer renklerini de indirim döneminde almayı düşünüyorum.

The Balm Instain allıklarını denediz mi? Bana bu serinden renk öneriniz var mı?

One thought on “The Balm Instain Allık – Pinstripe

  1. The Balm ürünlerini çok seviyorum ♥ bir de FratBoy’u denemeni tavsiye ederim. Paylaşım için teşekkürler sevgiler blogkizsalseyler ♥

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*