The Balm Hot Mama Allık

The Balm‘ın allıklarını sevmeyen yoktur. Pigmentasyonlarının iyi olması ve uygun fiyatlı olmaları gönlümüzü çelmeye yetiyor. Bugün sizlere almaya çok direndiğim ve sonunda dayanamadığım Hot Mama allığından bahsedeceğim.

The Balm markasının seviyoruz çünkü paraben kullanmıyorlar, ambalajları çok tatlı ve hayvanlar üzerinde test yapmıyorlar.

The Balm ürünlerinin ambalajlarında retro tarzı ön plana çıkıyor. Sert kartondan yapılmış ve mıknatıklı kapağı sayesinde sorun yaşamıyorsunuz. Çantanızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ambalajı karton olunca ilk aklımıza gelen ne kadar dayanır ki? sorusu oluyor. Fakat çok dayanıklılar. Şimdiye kadar sorun yaşadığım hiç olmadı. Yalnızca ıslandığında sorun olur diye düşünüyorum.

the balm hot mama allık

Herkesin dilinden düşmeyen Hot Mama allığı ben de merak ettim. Uzun süre almamak konusunda direndim. Peki neden bu allığı almamak konusundan bu kadar direndim? Öncelikle allık insanı değilimdir. Yeteri kadar allığım olduğunu düşünüyordum ve The Balm Hot Mama allığın ışıltılı yapısı ona karşı önyargılı olmama neden oldu.

The Balm Hot Mama allığa ilk baktığınızda ışıltılı yapısını hemen fark edebilirsiniz. İçerisinde minik altın ışıltılar bulunuyor. Sürdüğünüzde kesinlikle simli bir görüntü elde etmiyorsunuz. Aksine daha aydınlık hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. Şeftali tonu baskın ve içerisinde pembelik de olan çok tatlı bir rengi var.

hot mama allık

Şeftali rengini kendime çok yakıştırmam fakat bu allığı çok sevdim ve yazın elimden düşürmedim. Her ten rengine uyabilecek kurtarıcı bir allık. Özellikle bronz tene çok yakışıyor. Yaza çok yakışan bir allık. Son zamanlarda daha aydınlık makyajlar ön plana çıkmaya başladı. Siz de o makyajları seviyorsanız bu allığı seveceğinize eminim. Çoğu kez aydınlatıcıya ihtiyaç duymadan sadece bu allığı sürüyorum.

the balm allık

Pigmentasyonu diğer The Balm allıklarına oranla biraz daha az. Ben bunu sorun hiç etmiyorum çünkü fazla kaçırma gibi korkunuz olmuyor. İstediğiniz miktarı kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Bu allığı tekrardan alır mıyım?

Bitirebilirsem tabi ki 🙂 Şimdiye kadar hiç allık bitirmişliğim yok.

The Balm markasından bir şeyler almayı düşünüyorsanız mutlaka indirimleri bekleyin. Gratis mağazasında sık sık %40-50 indirimleri yakalayabilirsiniz.

The Balm Hot Mama allık konusunda ne düşünüyorsunuz? Olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi merak ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*