The Balm – Frat Boy Allık

The Balm bir çok kişinin sevdiği bir marka haline geldi. Benim de makyaj malzemelerim arasında The Balm markasının bir çok ürünü yer almış durumda.

The Balm markasının güzel ve orijinal ambalajları var. Ürünü beğenmeden önce ambalajını beğeniyorum sanırım 🙂 Frat Boy allığın ambalajında da karton ve kapak kısmında mıknatıs bulunmakta… Kapak kısmında yeterince büyüklükte bir ayna var. Çantada taşımalık…

the balm frat boy blush

The Balm ürünlerinde içeriğe dikkat eden bir marka. Tercih etmek için güzel bir neden… Paraben ve Talc içeriğinde bulunmuyor.

The Balm Frat Boy allığı bir çok ten rengine uyabilecek Şeftali – Pembe rengine sahip. Pigmentasyonu güzel bir ürün. Az ürünle rengini çok güzel bir şekilde ortaya çıkarabiliyorsunuz. Diğer kullandığım allıklara oranla daha güzel renk veriyor fakat biraz tozutma sorunu var.

the balm frat boy

En güzel yanı yumuşacık mat bir allık olması. Işıltı sevmeyen ve doğal makyajı sevenlerin memnun kalacağı bir allık. Kalıcılığı orta seviyede. Mükemmel bir kalıcılığı var diyemem. Belki de benim tenimde kalıcığı bu şekildedir.

Fakat yine de The Balm allıklarından vazgeçmem. Çünkü rengini, pigmentasyonunu çok seviyorum. İçeriğini bildiğim için gönül rahaylığıyla kullanıyorum. Uzun süre kullansanız bile bitmeyecek bir ürün. Performansına göre fiyatı çok uygun.  Bir de The Balm‘ın %50 indirimini yakalarsanız tadından yenmez. 🙂

frat boy allık

Sizler için güncel bir fiyat almak amacıyla dün Gratis’e uğradım. The Balm Frat Boy allık fiyatı: 30,90TL iken indirimle 24,50TL’ye alınabiliyor.

The Balm ürünlerini tüm Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. The Balm Frat Boy allığını almayı düşünüyorsanız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel indirimleri bekleyebilirsiniz. Bu şekilde tek allık alacağınız fiyata 2 tane alabilirsiniz.

The Balm allıklarını sizler de beğeniyor musunuz? Sizin favoriniz hangisi?

2 thoughts on “The Balm – Frat Boy Allık

  1. Balm Jovi paletin içinde Frat Boy olduğu için almamıştım ama paletin içinde ki daha pembemsi sanki belki onun bitmesini beklemeden alabilirim bunu ! ^,^ Instain serisinde ki allıklar çook kalıcı, tavsiye ederim =)

    1. Yorumun için teşekkür ederim canım. 🙂 Balm Jovi paletindekine hiç bakmamıştım. Güzel yumuşacık bir allık. Sadece benim tenimde kalıcılığı çok iyi değildi.

      Instain serisi daha kalıcı diyorsan 8 Mart indirimlerinde bir tane kapmaya çalışacağım. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*