The Balm – Balm Jovi Palet

The Balm ürünlerini severek kullandığımı söyleyebilirim. En sık kullandığım paletlerden biri olan Balm Jovi paleti sizlere tanıtmak istedim. Sizlere yardımcı olabilmek için bol fotoğraflı bir yazı hazırladım.

The Balm ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. İndirim günlerini kaçırmamanızı tavsiye ederim. %50 indirimi yakaladığınızda çok uygun fiyata kaliteli ürün almış oluyorsunuz.

The Balm markasını tanımayanlar için söylemem gerekirse bazı ürünlerinde paraben bulunmuyor. Harika tasarımı olan ambalajları var. Genelinde olduğu gibi Balm Jovi paletinin de karton mıknatıslı çok şık bir ambalajı var. İki kısımdan oluşuyor.the balm balm jovi paleti

Üst kısımda far, allık ve aydınlatıcı bulunurken alt kısımda 2 adet ruj bulunuyor. Bu şekilde ayırmaları harika olmuş. Toz ürünler kesinlikle rujlara yapışmıyor.

the balm balm jovi far allik aydinlaticithe balm balm jovi rujBalm Jovi paletinin içinde 4 simli, 4 mat ve 4 ışıltılı far, 2 adet ruj, 1 aydınlatıcı,1 adet allık bulunuyor. Sadece Balm Jovi paletini çantaya atıp tatile çıkabilirsiniz. Çünkü makyaj için ihtiyacınız olan bir çok şeyi tek başına içinde barındırıyor.

the balm balm jovi far paletiBalm Jovi paletindeki farlar pigmentli ve güzel renk veriyor. Far bazı kullanmadan da renklerini yansıtabiliyor. Şimdi sizler için tüm renkleri denedim ve bol fotoğraf çektim.

the balm balm jovi palet uygulamasi Sırasıyla renkler: Alice Copper (Favorim), Lead Zeppelin, Iron Maid-in, Metal-ica

the balm balm jovi far uygulamasiSırasıyla renkler: Presto, Moderato, Allegro, Adagio

the balm balm jovi paletSırasıyla renkler: Third Eye Blinded, rem, The Stroke, Blink 1982

the balm balm jovi far paleti uygulamasiSırasıyla: 2 ikisi ruj, allık ve aydınlatıcı

En sevdiğim ve en çok kullandığım renkler: Alice Copper, Metal-ica, Adagio, Presto, Allegro. Tatil zamanı yanıma alacağım tek palet bu sanırım.

Fiyatı 70 TL civarıydı. Ben %50 indirim sayesinde yarı fiyatına aldım.

The Balm Balm Jovi paletini kullandınız mı? Sizin favori renkleriniz hangisi?

One thought on “The Balm – Balm Jovi Palet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*