Sephora – Makyaj Fırçası Temizleyici Sprey

Makyaj fırçalarımı bebek şampuanıyla yıkayıp kurutmaktan sıkıldığım bir gün Sephora’ya uğrayıp  günlük makyaj fırçası temizleyici sprey (Daily makeup brush cleaner) aldım. Ürünün fiyatı 15 TL. Denemek için uygun bir fiyattı. Makyaj fırçalarının temizliğine önem vermemiz gerekiyor ne de olsa hergün kullandığımız hayatımınızın önemli parçaları. 🙂 Bu ürünün olumlu yanlarından biri de bakteri oluşumunu engellemesidir.

Hemen fırça temizliğine başladım. Temizlemek istediğim fırçaya 2-3 kez sıktıktan sonra kağıt havluya siliyorum.  Çok iyi bir şekilde temizlensin istiyorsanız bu işlemi 2-3 kez tekrarlamanız gerekiyor. Günlük kullanım için oldukça iyi bir ürün.

Sephora Brush Cleaner ve Fırçalar

Fırça Temizliği

Sephora’dan alışveriş yaptığımda Sephora White kartını hediye ettiler. Üyelik aktif ettirme işlemi internet sitesinden yapılıyormuş.Web sitesinde yazdığına göre:

”Sephora kartınız ile 4. alışveriş günü gerçekleştirdiğinizde Sephora Black kartınız ve bir sonraki alışverişinizde geçerli olacak %10 indirim kuponunuz tarafınıza gönderilecektir. Sephora Black kartınız ile 1000 kat ilgi sizi bekliyor ! Sephora Black Kart dünyasında her alışverişte puan biriktirebilecek, size özel fırsatlardan ve ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz.”

Sephora White Card

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*