Rival de Young Shade and Shine Banana Powder (Pudra)

Benim gibi karma bazen yağlı bir cilde sahipseniz mutlaka pudraya ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Makyajımın bitiminde pudra kullanmadığım bir zamanı hatırlamıyorum. 🙂 Fakat her pudra bize istediğimizi vermeyebiliyor. Şimdi tüm istediklerimi karşılayan memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim.

Kim Kardashian sayesinde tanıdığımız ve meşhur ettiği sarı pudrayı açıkçası ben de merak ediyordum. Rossmann mağazalarında satılan  Rival de Young markasının çıkardığı açık sarı renkli Banana pudrasını bulduğumda tabi ki kaçırmadım.

rival de loop banana powder

Yapısına gelecek olursam ince yapılı, açık sarı renkli ve muz kokuyor. Evet yanlış duymadınız. Ben de bu kadar buram buram kokacağını düşünmemiştim. Kokusu kalıcı değil. Bence kalıcı olmaması daha iyi sürdüğüm ürünlerde çok fazla koku olmasını sevmiyorum.

Göz altınızı ve fondöteninizi sabitlemek için ideal bir pudra. Matlık sağlıyor fakat donuk bir matlık değil. Bu yüzden bu pudrayı çok sevdim. Gün sonunda pudradan dolayı oluşan pullanma gibi kötü bir görüntü oluşmuyor. Beğenmediğim yanları ise sıkıştırılmış bir pudra olmadığı için kullanırken etrafa saçılıyor ve çantaya atıp istediğin zaman kullanmak da pek mümkün değil.

banana pudra

Özetlemem gerekirse…

Uygun fiyatlı, ince yapılı, donuklaştırmayan ve kurutmayan bir yapıya sahip olması çok güzel. Sadece sıkıştırılmış olmadığı için etrafa fazla dağılıyor. Diğer özelliklerini sevdiğim için bunu göz ardı edebilirim.

Siz bu ürünü veya buna benzer bir ürün denediniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*