Rimmel ScandalEyes Rockin’ Curves Maskara

Rimmel London markasının Wake Me Up serisi geldikten sonra daha çok sevmeye başladık. Rimmel uygun fiyatlı ama bir o kadar da performansı iyi ürünleri olan bir marka. Bu markayı tüm Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

Makyaj malzemelerine çok para vermek istemeyip pahalı markalar kadar iyi olan Rimmel London standına gelip fondöten, kapatıcı ve transparan pudra alıp ten makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Farlarını daha denemediğim için yorum yapmıyorum fakat ten makyajınız için harika ürünler var.

Rimmel London ScandalEyes Rockin’ Curves Maskara‘sını denedim ve sizler için bol bol fotoğraf çektim.

Rimmel ScandalEyes Rockin’ Curves Maskara

80’li yılların punk-rock yıldızlarının makyajından ilham alınarak tasarlanmış. Tasarımı çok şık olan bu maskara siyah ve kırmızı rengiyle dikkat çekiyor. Yılan derisi dokusunda kabartmalı bir yüzeyi var.

rimmel london scandaleyes rockin curves

Fırçasını gördüğümüzde neden dışında yılan deseni kullandıklarını anlıyoruz. Fırçası S şeklinde. Kıvrımlı bir yapısı var. Tanıtımında bu fırçasının şekli sayesinde en küçük kirpiklere bile ulaşıp kıvıracağını vaad ediyor.

rimmel london scandaleyes rockin curves maskara

Rimmel ScandalEyes Rockin’ Curves Maskarası fırçası sayesinde en küçük ve kısa kirpiklere ulaşabiliyor. Kirpiklerimi çok güzel taradığını ve ayırdığını söyleyebilirim. Dolgunlaştırma konusunda orta derecede başarılı. Fotoğraftaki uygulamamda bir kaç kez sürdüm. Kirpiklerimi uzatıp kıvırmasını sevdim.

rimmel scandaleyes rockin curves maskara

Rimmel ScandalEyes Rockin’ Curves Maskaranın en güzel yanı kirpikleri tek tek ayırıp kıvırması bence. Sürdükten sonra gün içinde dökülme kesinlikle yapmadı.

rimmel scandaleyes rockin curves

Hassas göz yapısına sahibim. Bazı rimeller gözlerimi yakıp kızarmasına sebep olur. Bu rimelde bunu yaşamadım. Temizlenmesi kolay bir ürün. Bazı maskaralar kirpiklerinizin dibine yapışır ve temizlemesi cidden zordur. Bu maskarada öyle bir şey ile karşılaşmadım.

Şimdiki favori maskaram bu oldu. Bundan önce başka bir maskara kullanıyordum. Kirpiklerimi yapıştırdığı için kesinlikle memnun değildim. Sırf aldım diye bitirmeye çalışıyordum. 🙂

Özetlemek gerekirse…

Fırçasının kıvrımlı yapısı sayesinde küçük kirpiklere de ulaşabiliyor. Kirpiklerinizi kıvırma konusunda oldukça başarılı. Uzatma ve dolgunlaştırma orta seviyede. Temizlenmesi kolay. Gün içinde dökülme yapmadı. Benim bir maskaradan beklentim tek tek ayırıp kıvırmasıdır. Bu beklentimi karşılayan bir ürün oldu.

ScandalEyes Rockin’ Curves maskarasını bittikten sonra tekrar alır mıyım? Evet.

Rimmel ScandalEyes Rockin’ Curves Maskarasını kullananların yorumlarını bekliyorum.

*Watsons tarafından Kadınlar Gününde hediye olarak gönderilmiştir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*