Rimmel London Wake Me Up Fondöten

Uzun zamandır beklediğim ve çok merak ettiğim Rimmel Wake Me Up Fondöten nihayet Watsons mağazalarına geldi. Geldiğini duyar duymaz ilk gün koşup aldım. 🙂 İyi ki hemen almışım. Dün Cevahir Watsons mağazasını gezerken bana uygun rengin kalmadığını gördüm. Demek ki herkes bunu merakla bekliyormuş. wake me up fondöten

Rimmel Wake Me Up Fondöten

Şirin, renkli ve enerjik bir ambalajı var. Mağazaya girdiğinizde de turuncu kapakları sayesinde hemen dikkatinizi çekiyor. Cam bir şişede bulunuyor. Plastik pompası sayesinde az ve istediğiniz kadar alabiliyorsunuz.

rimmel wake me up

Genelde tüm fondöten serilerinde en açık tonları alıyorum. Wake Me Up Fondötenin 100 ivory rengini aldım. İlk sürdüğümde tenimde koyu durduğunu düşündüm fakat bir süre sonra cildinizle bütünleştiği için bir farklılık görünmüyor. Kapatıcılığı orta seviyede. Cildimde sorun olmadığı için benim için fazlasıyla yeterli… Sürdüğünüzde mis gibi çiçek kokusu geliyor. Yoğun olmadığı için kesinlikle rahatsız etmiyor.

rimmel wake me up deneyim

Cildimde duruşuna gelecek olursak…

İçerisinde hafif ışıltılar var. Yüzünüze sürdüğünüzde simli gibi kesinlikle durmuyor. Yorgun ve halsiz bir şekilde güne başladığınızda cildinizi hemen canlandırıp ışıl ışıl yapıyor. Cildinizle kolay bütünleştiği için fondöten varmış gibi durmuyor. Real Techniques Expert Face Brush ile çok kolay bir şekilde uyguladım.

rimmel wake me up fondöten

Karma cilt yapısına sahibim. Genelde akşama doğru T bölgemde parlamayla karşılaşırım. Parlak ve canlı bir bitişi olduğu için yine parlama yaşarım diye korkuyordum. Hiç parlama yaşamadım. 🙂 Hatta akşam aynaya baktığımda yüzümdeki duruşunu çok sevdim. Parlama sorunu çok yaşıyorsanız matlaştırıcı bir pudra ile çok rahat kullanabilirsiniz. Yağlı ciltler bu ürünü pek sevmeyebilir. Yorumlayabilmek için makyaj bazlı ve makyaj bazı kullanmadan uyguladım. İki durumda da kalıcılığı gayet güzeldi.

İçersinde 15 faktör güneş koruması var. Benim gibi çok açık tenlilerin kışın bile güneş koruyucu sürmesi gerekiyor. Kışın güneş koruyucu sürmeye üşeniyorum. 🙂 İçersinde bulunması işimizi kolaylaştırıyor.

rimmel wake me up kullandım

Rimmel Wake Me Up Fondötenin fiyatı 25 TL… Bir çok fondötene göre fiyatı çok uygun.

Özetlemem gerekirse…

Yapısını ve Real Techniques Expert Face Brush ile kolay uygulanmasını çok sevdim. Kapatıcılığı orta seviyede. Yüzünüze canlılık ve ışıltı katan bir fondöten. Karma cildimde parlama sorunu yaşamadım. Akşama kadar tazelemeden kaldığı için kalıcılığı bana yeterli geldi. Uzun zaman olmasada aldığım günden beri diğer fondötenlerimi unuttum, elim hep Rimmel Wake Me Up Fondötene gidiyor. Daha ne diyebilirim ki 🙂

5 thoughts on “Rimmel London Wake Me Up Fondöten

  1. Tatlım bu en en en açık rengimi ? güle güle kullan bende beğendim yapısını ama daha hiç gidipte fondöten almadım kendime bb kremlerden sıra gelmedi (:

    1. Teşekkürler tatlım. 🙂 Evet en açık rengi 100 ivory. Bende genelde bb krem kullanıyorum. Eskiden çok fondöten değiştirdim. Bunun yapısı diğerleri kadar ağır değil. Bence deneyebilirsin canım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*