Real Techniques Expert Face Brush

Son zamanlarda popüler olan bir üründen bahsetmek istiyorum. Bloglarda okudukça merak ettim ve almak için fırsat kolladım diyebilirim. Özellikle krem ve likit ürünleri uygulama başarısı dilden dile dolaştı 🙂 Denemesem olmazdı. Real Techniques fırçalarının bir çoğunu merak ediyorum. İlk olarak Expert Face Brush almamın sebebi genel bir kullanım alanı var ve ilk alınması gereken fırçalardan olarak düşünüyorum.

real techniques brush

Kozmela‘dan %25 indirimle aldım.  Kargo’nun elime çabuk ulaştığını maalesef söyleyemeyeceğim. Ürün kargoya geç verildi ve  siparişimden neredeyse 1 hafta sonra elime ulaştı. Fakat son zamanlarda sahte ürün satışları çoğaldığı için güvenilir bir yerden almak kesinlikle daha önemliydi.

Ürünü elime aldığımda hemen kullanmak için heveslendiğimden tüm olumsuz düşüncelerim yok oldu. Real Techniques Expert Face Brush’ın fiyatı 33TL. Tabi kargo ücreti de üzerine ekleniyor.

Real Techniques Expert Face Brush

Kutusu sert plastikten… Seyahate çıktığınızda fırçanız zarar görmeden taşıyabilirsiniz. Yanınızdan ayırmamanız gereken ve bir çok işlevi olan fonksiyonel bir fırça.

Öncelikle tasarımı çok şık ve elinize kullanım sırasında tam oturuyor. Elime ilk aldığımda yumuşaklığına bayıldım. Bu kadar yumuşak bir fırça beklemiyordum.

real techniques expert face brush

Expert Face Brush Yapısı Nasıl?

Uzunlu kısalı çift dokulu kıl yapısına sahip… Sentetik kıllardan oluşuyor. Sentetik olmasının avantajları yıkandığında çabuk kuruması ve üzerinde bakteri tutmadığı için daha hijyenik olması… Sık kıllı ve basık bir yapısı var. Dar alanlarda, burun kenarlarında ve kaşlarının arasında bile çok rahat uygulama yapılabiliyor.

Çok uzun zamandır kullanıyorum diyemem. Kullandığım süre boyunca 2 kere sephora fırça temizleyicisini kullandım. Bir kez de bebek şampuanı ile yıkadım. Kıl dökme sorunu kesinlikle yok. Sık kıllı olmasına rağmen temizlenmesi çok kolay ve çabuk kuruyor. Temizlemesi çok kolay çünkü kıl yapısı sayesinde ürününüzü içine çekmiyor.

expert face brush

Expert Face Brush Uygulaması Nasıl?

Likit ve krem ürünleri uygulamada gerçekten adından da anlaşıldığı gibi uzman… Likit fondöten, krem allık, BB krem, CC krem gibi ürünlerde kullanabilirsiniz. Çok yoğun yapıda olmayan likit yapıdaki ürünlerde bence daha başarılı. Yüzünüze uyguladığınızda yumuşak yapısı sayesinde fırça izi kalmadan güzel bir bitiş sağlıyor. Expert Face Brush‘ı kullanarak kontur uygulaması bile yaptım. 🙂

real techniques

Real Techniques Expert Face Brush çok beğendiğim bir ürün oldu. Eğer Real Techniques fırçalarından almayı düşünüyorsanız ilk almanız gereken fırça diyebilirim.

Kullananların yorumlarını bekliyorum. 🙂

2 thoughts on “Real Techniques Expert Face Brush

  1. Real Techniques fırçalar artık Migros mağazalarında olacakmış. Harika bir haber. 🙂

    Kargo ücreti ödemeden, güvenilir bir şekilde daha kolay ulaşacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*