NOTE Kozmetik – Full Coverage Concealer

Bloguma tekrardan uzun bir ara vermek zorunda kaldım. Çok yoğun bir döneme girdim ve hepsinin altından aynı anda kalkmaya çalıştığım için bloguma zaman ayıramadım. Instagram’dan yine de bırakmamaya çalıştım.

Yeni açtığım instagram hesabımı da takip etmeyi unutmayın: KadınveKozmetik

Sağlık problemleri, iş yerindeki yoğunluğum ve ikinci üniversiteme devam ettiğim için vizelerin başlamasıyla kendime bile zaman ayıramadım. Bugün fırsatını bulup size güzel bir yazı hazırlamaya çalıştım.

Bloguma uzun bir aradan sonra döneceksem eğer son günlerde çok severek kullandığım bir ürünü tanıtmam lazım diye düşündüm ve Note kozmetik markasının  likit kapatıcısını yazmaya karar verdim.

NOTE Kozmetik – Full Coverage Concealer (Likit Kapatıcı)

Son zamanlarda elim başka kapatıcıya gitmiyor. İyi ki almışım dediğim ürünlerden biri. Note Kozmetik’in 2 al 1 öde kampanyasından yararlanarak almıştım. Keşke 2 tane daha alsaymışım 🙂

note concealer

İçeriğindeki Argan Yağı ve Soya Proteini ile göz çevresini korumaya yardımcı olmayı hedefliyor. Güzel yanlarından biri de içeriğinde paraben ve parfüm bulunmaması.

İnce bir yapısı var. Fakat ince yapısına rağmen kapatıcılığı oldukça yüksek. Göz altımda morluklarım olmadığı için kapatıcılığı bana fazlasıyla yeterli geldi. Bendeki rengi:01 ivory. Beyaz tenli olduğum için bende çok açık durmadı. Sarı alt tonlu bir kapatıcı. Diğer renkleri de çok koyu olmadığı için onları da deneyebilirsiniz.

Kullandıktan sonraki aydınlık duruşunu çok beğendim. Bir çok kapatıcı kullandım ama en güzel duruşu Note Kozmetik Full Coverage Concealer sağladı.

note kapatici

Sürdükten hemen sonra sabitleniyor ve akşama kadar kalıcılığını koruyor. En güzel yanı çizgilere dolmaması. Çizgilere dolmaması önemli bir özellik çünkü çok fazla kırışıklığın olmasa da bazı kapatıcılar akşama doğru öyle bir hal alıyorlar ki sürdüğünüze pişman olabiliyorsunuz. Bu durumu Note likit kapatıcısında hiç yaşamadım.

Göz altlarım çok kuru değildir. Hemen sabitlendiği için “Göz altlarımı kurutur mu?” diye bir korku yaşadım. Neyse ki göz altlarımı kurutmadı ve çok memnun kaldım.

Özetlemem gerekirse…

Kalıcılığı  ve kapatıcılığı yüksek bir ürün. Çabuk sabitleniyor. Göz altlarını kurutmuyor ve çizgilere dolmuyor. Sürümü kolay ve ince bir yapısı var. Sürdükten sonra çok güzel aydınlık bir görüntü veriyor. Bu güzel özelliklerinin yanında fiyatı çok uygun. Note Kozmetik Full Coverage Concealer fiyatı: 22,90TL

Biter bitmez hemen almayı düşünüyorum. İndirim zamanı yedeklemediğime pişman oldum. 🙂 Bana göre tek kötü yanı miktarının az olması… Bu yüzden çabuk bitiyor.

Siz bu ürünü deneyip benim gibi memnun kaldınız mı? Note Kozmetik‘ten kullanıp memnun kaldığınız ürünlerden bana önerileriniz var mı?

One thought on “NOTE Kozmetik – Full Coverage Concealer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*