MAC Mineralize Eye Shadow ve Elca Kozmetik

Blogları gezerken Elca Kozmetik‘ten Mac, Clinique, Bobbi Brown gibi markaların ürünlerini daha uygun fiyata alabileceğimi öğrendim. İş için Maslak’a gittiğimde Elca Kozmetiğe uğramayı unutmadım. Beklediğimden daha küçük bir yerdi ve sanırım yanlış bir zamanda gittim. Çünkü neredeyse Mac‘in doğru düzgün hiç ürünü kalmamıştı. Elim boş çıkmamak için güzel bir ürün beğendim.

MAC Mineralize Eye Shadow – Neo Nebula

Mac Mineralize Eye Shadow

İnce simli bir yapıya sahip ve birden fazla rengi barındıran güzel bir farFar bazı ile kullanıldığında rengini daha güzel belli ediyor. Maalesef far bazı kullanmadığım zaman kalıcılığı çok da iyi değildi.

Fırça ile uygularken ister tüm renkleri karıştırarak isterseniz sadece tek renk seçerek uygulayabilirsiniz.

Farın fiyatı: 21TL

Mac Far

Mac Mineralize Eye Shadow‘u uygulamadan önce far bazı kullandım. Çünkü kullanmadığımda fotoğraflarda rengini çok belli etmedi.

mac far uygulaması

Elca Kozmetik’e Nasıl Gidilir?

Elca Kozmetik’e ulaşım gayet kolay… Maslak metroyu veya Sarıyer’e giden dolmuşları kullanabilirsiniz. Metro’nun tam karşısındaki Bilim sokağın sonuna doğru SUN PLAZA bulunuyor. Plazanın 1.katında Elca Kozmetik’e ulabilirsiniz. Yazımın başında da söylediğim gibi küçük bir yer ve maalesef benim gibi yanlış zamanda giderseniz eliniz boş çıkabilirsiniz.

Sadece kredi kartı geçerli ve alışveriş esnasında firmanın kartını ücretsiz olarak veriyorlar.

Elca Kozmetik

Ben tekrardan uğramayı düşünüyorum. İnşallah daha şanslı olurum.

Sizleri Elca Kozmetik alışverişi hakkında bilgilendirmek istedim. Sahte olmayan ve uygun fiyata kaliteli ürünleri burada bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*