Loreal Super Liner Gel Eyeliner

Eyeliner sürmeyi çok severim. Eyeliner ile gözlerimi belirginleştirmeden evden çıktığımı hatırlamıyorum. Uzun zamandan beri eyeliner ve dipliner kullandığım için kolaylıkla sürebiliyorum. Fakat yeni başlayanlara ve eyeliner sürmede zorlananlara harika bir ürün tavsiye edeceğim…

Son dönem favori ürünüm Loreal Super Liner Gel Eyeliner. Elimden düşmüyor. 🙂 Her gün bıkmadan kullanıyorum. Jel eyeliner modası çok yeni olmamakla birlikte Loreal, Maybelline gibi daha uygun fiyatlı markalarında üretim alanına girdi. Loreal Super Liner Gel Eyeliner

İlk jel eyeliner’ım Inglot markasına aitti. Inglot jel eyeliner da bir çok blog yazarı tarafından sevilen bir üründür. Ben de sevdim fakat bir süre sonra kurumaya başlayınca sürüş açısından çok zorlanmaya başladım. Aynı zamanda temizlenmesi çok zordu.

Gelelim asıl ürünümüze…

Loreal Super Liner Gel Eyeliner

Rossmann‘ın %40 indiriminden uygun bir fiyata aldım. Fiyatına ve o gün neler aldığıma Rossmann Yılbaşı Alışverişim başlıklı önceki yazımdan bakabilirsiniz. Hatta o gün Maybelline jel eyeliner almak için gidip kalmadığını görünce Loreal jel eyeliner alıp çıkmıştım. İyi ki almışım diyorum. Aldığım günden beri kullanıyorum.

loreal gel eyeliner

İçersinden uygulama yapabilmeniz için küçük bir fırça çıkıyor. Fırçası çok kullanışlı. Jel eyeliner için eğik fırçam olmasına rağmen hep kendi fırçası ile kullandım. Bu yönden çok avantajlı çünkü jel eyeliner alırken yanında bir de fırça almak zorunda kalmıyorsunuz. Ürün küçük bir cam kavanozda… Küçücük bir parçası bile yettiği için çok uzun süre kullanılacak bir ürün.

Sürümü çok rahat… Eliniz yağ gibi kayıyor. Bu yüzden başarılı bir çizgi çekmek ve kuyruk yapmak çok kolay. Sürdükten sonra biraz kurumasını bekleyin. Kalıcılığı konusunda hiçbir şikayetim olmadı. Sabah sürüp akşam eve geldiğimde en ufak bir bozulma olmadığını görebiliyorum. En güzel yanlarından biri de kolay temizlenmesi. Gözlerinizi yıpratmadan, ovuşturmadan kolaylıkla çıkıyor. Fotoğrafta da görüğünüz gibi kömür siyahı ve mat bir bitişi var. Tek sürüşte bile bu rengi elde edebilirsiniz.

loreal gel eyeliner uygulamasi

Özetlemem gerekirse…

Fiyatı uygun, sürümü çok kolay, kalıcılığı çok iyi, temizlenmesi basit ve bereketli bir ürün. İçerisinden uygulama fırçası çıkıyor ve sizi ekstra bir masrafa sokmuyor.

Bittiğinde koşa koşa alacağım harika bir ürün. Yeni başlayanlara veya eyeliner sürmede zorlananlara şiddetle öneriyorum.

Kullananların yorumlarını bekliyorum…

4 thoughts on “Loreal Super Liner Gel Eyeliner

  1. Bende yeni aldım bu ürünü.bende cok memnun kaldım .gercekten sürebiliyorum eyeliner.Daha önce Clarins den likit eyeliner almısıtım beceremedım kardesime verdim.ama bu cok guzel..yanlız cok hafıf akma bırıkme sorunu yasıyorum sendede var mı bu sorun.?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*