Inglot Paletim

İlk açıldığından beri Inglot mağazasındaki ürünleri hep merak etmişimdir. Neredeyse rengin her tonundan yararlanarak yarattıkları farlar muhteşem. Internet sitesine girip araştırdığımda da ürünlerinde paraben olmadığını gördüğümde kesinlikle tercih etmem gereken bir marka olduğunu düşündüm ve kendimi Cevahir AVM’deki Inglot mağazasında buldum.

Kendi tasarladığınız renklerden palet oluşturabiliyorsunuz. Yani size hazır, kalıplaşmış renk paletleri sunmuyorlar. Siz hangi rengi seviyorsanız onları bir araya getiriyorsunuz.

Inglot Palet Yakın Çekim

Inglot Paletimde Neler Var?

Benim tercih ettiğim palet 2 far, 1 allık, 1 tane de pudra seçeneğinin yerleştirilebileceği bir paletti. Başka palet seçenekleri de elbette mevcut: iki yuvarlak far, iki kare far gibi… Öncelikle şunu söylemeliyim ki onca renk arasından seçim yapmak oldukça zor… Aklımda gri renk almak varken grinin onca tonunu görünce itiraf etmeliyim ki kafam çok karıştı. Henüz karar vermiştim ki mağazada farları dakikalarca denemekten ben bile kendimden sıkılmışken satış danışmanı çok hızlı karar verdiğimi söyleyerek beni şaşırttı. Demek ki mağazaya giren tüm kadınların kafası bu renk cümbüşü içinde en az benimki kadar karışıyor.

Inglot Palet Deneme

Inglot Ürünlerinden Memnun Kaldım mı?

Paletteki ürünleri değerlendirmem gerekirse farların kalıcı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim ve far paletinde görülen rengin aynısını olduğu gibi vermektedir. Allığı, rengini çok beğendiğim için aldım. Kahverengi göz makyajı yaptığınızda kesinlikle natürel bir görüntü oluşturuyor. Çünkü kahverengi göz makyajına pembe allık yakıştıramıyorum! Yalnızca pudrasından yeterince memnun kalmadım. Fırçayı üzerine sürdüğümde beklediğimden daha fazla dağılıyor ve üzerime dökülebiliyor. Bunun dışında rengi ve kapatıcılığı tatmin edici

Ürün fiyatlarına gelirsek… Öncelikle ambalajsız satılan her bir ürünü yerleştirebileceğiniz ve defalarca kullanabileceğiniz paleti ayrıca satın almak zorundasınız. Mıknatıslı kapağı sayesinde kapağı tamamen çıkarıp rahatça kullanabiliyorsunuz.

Inglot Paletin Avantajı Nedir?

Paleti almanın avantajı nedir, diye sorarsanız aldığınız her bir far, allık ve pudra ambalajsız olacağı için daha ucuza gelecektir. Yani ürünleri ambalajlı şekilde tek tek almaktansa bu şekilde palet yaratıp daha uzun süre daha uygun fiyata kullanabilirsiniz. Aldığım palet yanılmıyorsam 75 TL’ye mal olmuştu. Örneğin sadece pudrayı ambalajlı almak isteseydim 35-40 TL arasında bir fiyat etiketiyle karşılaşacaktım.

Pudra dışında diğer ürünlerden son derece memnun kaldım. Dediğim gibi, pudranın tek kötü yanı ise çabuk dağılmasıydı.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*