H&M Stick Blush – Krem Allık

Yakın zamanda H&M indirimi oldu. Kozmetik ürünleri o kadar komik rakamlara geldi ki almamak, karşı durmak elde değildi.

Bugün sizlere indirimden aldığım krem formunda 2 minik allığı inceleyeceğim.

h&m krem allıkları

Krem formunda yapıya sahipler. Yumuşacık bir yapıları var. Yumuşacık yapılarından dolayı sürdükten sonra rahatlıkla dağıtabiliyorsunuz. Uygularken parmağınıza alıp yanaklarınıza pıt pıt yapabilirsiniz. Ya da stick formunda olduğu için yanaklarınıza direkt dokundurup sonra elinizle dağıtabilirsiniz. Diğer kullanabileceğiniz yöntem ise Real Techniques Stippling fırçası ile doğal bir şekilde uygulayabilirsiniz.

h&m coral blush

H&M krem allıklarından Coral Blush içinde şeftalilik barındıran çok tatlı bir rengi var. Çok pigmentli yapıları olmadığından isteseniz de hata yapamazsınız. 🙂 Bazen fazla pigmentli olmaması işe yarayabiliyor ürünlerin.

h&m rosy cheeks

H&M krem allıklarından Rosy Cheeks rengi ise içerisinde hafif sarı ışıltılar barındıran tatlı bir gül kurusu rengi.

H&M krem allıkların kremsi yapılarından dolayı kalıcılıkları biraz fazla olacağını düşünmüştüm. Maalesef bu kadar iyi özelliklerinin yanında kalıcılıkları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kalıcılığını arttırmak istiyorsanız bu krem allıkları baz olarak kullanıp üstüne istediğiniz toz allığınızı kullanabilirsiniz.

Minik ambalajları olduğu için tam çantaya atıp çıkmalık. Doğal duruşlarından dolayı tatilde yada plajda da kullanılabilir. İndirimle 5TL fiyatına aldım.

H&M krem allıklarını kullanıyor musunuz? Memnun kaldığınız veya kalmadığınız yönleri nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*