H&M BB Krem Fondöten Fırçası

Bloguma uzun bir ara vermek zorunda kaldım. Ağustos ve Eylül ayında çok yoğun bir döneme girdim. İş yeri değişikliğim oldu. Üstüne üstlük bir de evimi değiştirdim.

Dinlenmeye bile çok zor fırsat buldum. Artık bloğumla ilgilenebilirim derken ülkemizin içinde bulunduğu durum hepimizi çok etkiledi. Haberleri izlerken veya ölüm haberleri alırken yazı yazmak içimden gelmedi. Bu yüzden biraz daha bu süre uzadı.  Bundan sonra eskisi gibi blogumla ilgilenmeyi sürdüreceğim.

Ara verdiğim süre zarfında epeyce yorumlamam gereken ürün birikti. Bugün sizlere yararlı olacağını düşündüğüm uygun fiyatlı güzel bir fondöten fırçasından bahsedeceğim. H&M markasını giyim sektöründen tanıyoruz. H&M kozmetik sektörüne de el atmış durumda. Ürünleri çok uygun fiyatlı. H&M markasının makyaj fırçalarının fiyatları da piyasaya göre gerçekten uygun.

H&M BB Krem Fondöten Fırçası

h&m fondöten fırçası

Görür görmez ilgimi çeken bir fırça oldu. Fiyatı uygun olduğu için hemen aldım. H&M BB Krem Fondöten Fırça Fiyatı 16,95TL.

Boyut olarak küçük ve tombul bir fırça. Fakat uygulama konusunda sıkıntı yaşanmıyor. Küt bir fırça. Eğimli bir yapısı olduğu için uygulamada kolaylık sağlıyor. Yüzünüze fondöteni uygularken tam oturuyor. Küçük yapısından dolayı zor yerlerde de uygulama kolaylığı sağlıyor.

h&m bb krem fondöten fırçası

Yumuşak ve sık kıllardan oluşuyor. BB krem ve fondöten sürerken kullandım. İz bırakmadan homojen bir şekilde yüzüme sürebildim. Ürünü biraz emdiğini düşünüyorum. Çok sık yıkadığım halde kesinlikle hiç kıl dökmedi. Temizlerken bebek şampuanı kullanıyorum. Biraz ürün emdiği için bebek şampuanıyla çok daha güzel temizleniyor.

Özetlemem gerekirse…

BB krem veya fondöten uygularken kullanılabilir. Yüzünüzde fırça izi bırakmıyor. Kıl dökmüyor. Sadece çok az ürün emdiğini gördüm. Kılları yumuşak ve sık. Kesik uçlu ve küt yapısından dolayı uygulaması çok rahat. Uygun fiyatına rağmen performansı iyi olan bir fırça.

Uygun fiyatlı kesik uçlu küt bir fondöten fırçası istiyorsanız kesinlikle öneriyorum. Aldığıma hiç pişman olmadığım ürünlerden.

H&M markasının hangi ürünlerini kullandınız. Önerilerinizi bekliyorum.

Sevgiler…

2 thoughts on “H&M BB Krem Fondöten Fırçası

    1. Bu fırçayı Zorlu Center H&M mağazasından aldım. Zorlu Center’daki mağazasında sanırım daha fazla kozmetik ürün çeşidi var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*