Flormar Far Paleti ve Göz Makyajı Uygulamam

Bugün çok renkli bir far paleti tanıtacağım. Flormar far paleti 5 adet renkten oluşmakta… Pigmentli bir yapısı var ve palette görünen renkler uygulamada da aynı rengi verebiliyor. Genelde çok renkli makyaj yapmayı sevmesem de bazen renklenmek güne güzel ve farklı başlamak adına iyi oluyor. Bu paleti kullanarak sizler için göz makyajı yaptım. Tabi ki renkler çok iddialı olduğu için farklı renklerden yararlandım ancak ana renklerimiz Flormar far paletinden. Gölgelendirmelerde The Balm Nude Tude far paletindeki kahve tonlarından ve Inglot far paletimdeki füme renginden yararlandım.

Flormar far paleti

Renkleri kullanarak yaptığım göz makyajı uygulamalarımı sizlerle paylaşıyorum.

flormar göz makyajı maviYukarıdaki göz makyajımda Flormar far paletinden mavi tonunu ve Inglot paletinden füme rengini kullandım.

flormar göz makyajı morYukarıdaki göz makyajımda Flormar far paletinden mor tonunu ve Inglot paletinden füme rengini kullandım. Gerçekten Flormar far paletinin bu rengini çok sevdim. Daha önce bu rengi daha çok kullanmadığım için kızdım kendime.

flormar göz makyajı turuncu sarıÖzellikle bu yazım için yaptığım göz makyajım… Yukarıdaki göz makyajımda Flormar far paletinden turuncu ve sarı tonunu beraber kullandım. Gölgelendirmede The Balm Nude Tude paletindeki kahve tonlarından yararlandım. Açıkçası bu far paletini aldığımdan beri bu iki rengi hiç kullanmamıştım.

flormar göz makyajı yesilYukarıdaki göz makyajımda Flormar far paletinden yeşil tonunu ve Inglot far paletinden füme rengini kullandım. Bu göz makyajımı sabah çıkarken fırsat bulamadığım için işten eve döndüğümde fotoğrafını çekebildim.

Flormar far paletindeki renklerin kalıcılığı gayet güzel… Bütün gün renklerinden çok kaybetmeden gözlerinizde kalıyor. En çok Mor rengini seviyorum. En sık kullandığım renk ise mavi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*