Flormar CC Krem – Yeşil CC02

CC kremlere merakım hala devam ediyor. Cildinizdeki renk eşitsizliklerinden şikayetçiyseniz CC kremleri kullanmanızı öneririm. Beyaz tenliyim ve cildim hassas olduğu için bazen oluşan kırmızılıklardan şikayetçiyim. Bu yüzden kırmızılıklar daha iyi kapatması için Flormar CC Krem Yeşil olanını denemek istedim.

Diğer bir yazımda Flormar CC Krem Lila‘dan bahsetmiştim.

FLORMAR CC CREAM (Yeşil – CC02)

Flormar CC kremin içinde mikrokapsüller bulunmaktadır. Renk tonu eşitsizliklerini gidermede CC Kremler çok daha iyi iş çıkarıyor.Yeşil rengi cildinizdeki kırmızılıkları gidermek için üretilmiş. İçerisinde az da olsa güneş koruması var.

flormar cc krem

Ambalajı ve ince ucu sayesinde istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. Yoğun bir kıvamı olduğu için fırça yerine ellerinizi kullanmanızı tavsiye ederim. İçindeki mikrokapsüller patladıkça cilt tonunuzla eşitleniyor. Parlak bir bitişi olmadığı için karma ve yağlıya dönük ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği bir cc krem. Yoğun bir kıvamı olduğu için kış ve sonbahar aylarında kullanıma daha uygun.

Çok hafif bir kokusu var. Açıkcası beni rahatsız etmiyor. Fakat almadan önce deneyip kokusuna bakmanızı tavsiye ederim.

flormar cc krem yorum

Peki kırmızılıkları kapatmakta ve renk tonunu eşitlemede vaatlerini yerine getiriyor mu?

Kızmızılıkları gayet güzel kapatıyor ve cilt tonunu eşitlemede de iyi iş çıkaran bir ürün. Daha yüksek bir kapatıcılık istediğimde baz olarak kullanıyorum.

flormar cc krem yesil deneme

Flormar CC  kremini 25TL’ye aldım.

Bittiğinde tekrar almayı düşünür müyüm?  Evet.

Bu ürünü ve diğer renklerini kullandınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

6 thoughts on “Flormar CC Krem – Yeşil CC02

 1. resimlerde gördüğüm kadarıyla krem yüze uygulandığı zaman çok parlaklık veriyo gibi sanki simliymiş görüntüsü var gerçektende parlak mı?bu yüzden şüpheliyim birde sivilceleri geçirir mi yoksa artma gibi sıkıntı olur mu cevaplarsanız çok memnun olurum sevgilerrr:)))))

  1. Cildimde sivilcelenme problemi yaşamadım. Fakat sivilceleri de geçirme gibi bir özelliği maalesef yok. Yeşil renginden dolayı sivilce ve kırmızılıkların rengini çok güzel kapatıyor. İçindekiler sim değil yeşil mikro kapsül. Sürerken patlıyor ve cildinizin rengini alıyor. Özellikle Yeşil rengi parlak bir görüntü vermiyor. Karma bir cilt yapım olduğu için parlasaydı kesinlikle sevmezdim. 🙂 Yardımcı olabilmişimdir umarım. Sevgiler.

 2. yardımınız gerçekten oldu:)bir merak ettiğim konuda şu:bazı yazılarda rengini biraz açıyomuş diye okudum. benim rengim buğday ve birazda yağlı nasıl durur bilemedim yüzümde rengimden koyu durar mı yada siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?

  1. Ben beyaz tenliyim. Genelde ten grubunda en açık tonu tercih ediyorum. Flormar CC krem diğer fondöten grubundaki en açık tonlar kadar açık renk değil. Cildinin rengini alıyor. Almadan önce denemeni tavsiye ederim. Hafif kokusu olan bir ürün. Kokusu seni rahatsız etmeyecekse düşünebilirsin.

   Bu arada cildinin yağlı olduğunu söylemişsin. Güzel bir temizleyici ve su bazlı bir nemlendirici kullandıktan sonra bunları uygularsan cildinde daha kalıcı olur. CC krem uyguladıktan sonra Transparan matlaştırıcı bir pudra sürersen cildindeki parlamayı geciktirebilirsin.

 3. Merhaba
  Benim yüzüm normal hayatta duygusal alanlarda ve başkalarıyla konuşurken kbir süre kızarıyor sinra geciyor cildim biraz yagli beyaz tenliyim bu kremi almamı tavsiye edermisiniz ?

  1. Merhaba,
   Normalde kızarıklık şikayetiniz yoksa bu cc kremi kullanmanıza çok da gerek yok aslında. Bir süre yaşadığınız kızarıklıktan çok şikayetçiyseniz ve kullanmak istiyorsanız mutlaka kokusuna bakmanızı öneririm. Biraz farklı bir kokusu var sizi rahatsız edip etmediğine emin olursanız çok daha iyi olur. Beyaz tenliler için 1 ton koyu kalabiliyor fakat ince bir şekilde fondötenden önce sürüldüğünde çok güzel bir şekilde cilt tonunu eşitliyor ve yağlı ciltlere uygun bir cc krem.

   Umarım yardımcı olabilmişimdir.
   Sevgiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*