6 thoughts on “Flormar CC Krem – Yeşil CC02

 1. resimlerde gördüğüm kadarıyla krem yüze uygulandığı zaman çok parlaklık veriyo gibi sanki simliymiş görüntüsü var gerçektende parlak mı?bu yüzden şüpheliyim birde sivilceleri geçirir mi yoksa artma gibi sıkıntı olur mu cevaplarsanız çok memnun olurum sevgilerrr:)))))

  1. Cildimde sivilcelenme problemi yaşamadım. Fakat sivilceleri de geçirme gibi bir özelliği maalesef yok. Yeşil renginden dolayı sivilce ve kırmızılıkların rengini çok güzel kapatıyor. İçindekiler sim değil yeşil mikro kapsül. Sürerken patlıyor ve cildinizin rengini alıyor. Özellikle Yeşil rengi parlak bir görüntü vermiyor. Karma bir cilt yapım olduğu için parlasaydı kesinlikle sevmezdim. 🙂 Yardımcı olabilmişimdir umarım. Sevgiler.

 2. yardımınız gerçekten oldu:)bir merak ettiğim konuda şu:bazı yazılarda rengini biraz açıyomuş diye okudum. benim rengim buğday ve birazda yağlı nasıl durur bilemedim yüzümde rengimden koyu durar mı yada siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?

  1. Ben beyaz tenliyim. Genelde ten grubunda en açık tonu tercih ediyorum. Flormar CC krem diğer fondöten grubundaki en açık tonlar kadar açık renk değil. Cildinin rengini alıyor. Almadan önce denemeni tavsiye ederim. Hafif kokusu olan bir ürün. Kokusu seni rahatsız etmeyecekse düşünebilirsin.

   Bu arada cildinin yağlı olduğunu söylemişsin. Güzel bir temizleyici ve su bazlı bir nemlendirici kullandıktan sonra bunları uygularsan cildinde daha kalıcı olur. CC krem uyguladıktan sonra Transparan matlaştırıcı bir pudra sürersen cildindeki parlamayı geciktirebilirsin.

 3. Merhaba
  Benim yüzüm normal hayatta duygusal alanlarda ve başkalarıyla konuşurken kbir süre kızarıyor sinra geciyor cildim biraz yagli beyaz tenliyim bu kremi almamı tavsiye edermisiniz ?

  1. Merhaba,
   Normalde kızarıklık şikayetiniz yoksa bu cc kremi kullanmanıza çok da gerek yok aslında. Bir süre yaşadığınız kızarıklıktan çok şikayetçiyseniz ve kullanmak istiyorsanız mutlaka kokusuna bakmanızı öneririm. Biraz farklı bir kokusu var sizi rahatsız edip etmediğine emin olursanız çok daha iyi olur. Beyaz tenliler için 1 ton koyu kalabiliyor fakat ince bir şekilde fondötenden önce sürüldüğünde çok güzel bir şekilde cilt tonunu eşitliyor ve yağlı ciltlere uygun bir cc krem.

   Umarım yardımcı olabilmişimdir.
   Sevgiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*