Essence Long Lasting Ruj – Natural Beauty 07

Günlük kullanabileceğim doğal tonlarda ruj arayışına girmiştim. Uzun bir arayıştan sonra tam istediğim renge sahip bir ruj bulabildim. Doğal ve dudak rengine yakın bir pembe istiyorsanız bu ruja bakmanızı tavsiye ederim.

Essence markasının bir çok ürününü kullanıyorum. Güzel ve uygun fiyatlı ürünlere sahip.Sevdiğim ve kesinlikle önerdiğim ürünlerinden likit eyeliner yazımı okumak isterseniz: Essence – Liquid Ink Water Proof Eyeliner.

Essence ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Essence Long Lasting Ruj – Natural Beauty 07

essence long lasting ruj

Essence Long Lasting rujlarından dudakta en doğal duran rengi bence Natural Beauty 07… Gül kurusu ve hafif pembe tonlarına sahip. Dudaklarınıza çok doğal ve sağlıklı bir renk veriyor. Günlük kullanımda veya gözlerinizi ön plana çıkardığınız bir makyajda tercih edilebilecek bir renk…

Siyah şık ve kullanışlı bir ambalajı var. Essence Long Lasting ruj yumuşacık ve kolay sürülen bir yapıya sahip. Bu yüzden dudaklarınızı kurutmuyor. Zamanla dudak çizgilerinde birikme yapmıyor. Rengini daha belirgin yapmak istiyorsanız bir kaç kez sürmeniz gerekebilir.

essence long lasting natural beauty 07

Essence Long Lasting ruj dediğimizde kalıcı bir ruj bekliyoruz. Maalesef kalıcılığı orta seviyede. Yumuşak bir ruj olduğu için dudak kenarlarına düzgün bir hat çekmek pek mümkün olmuyor. Öncesinde dudak kalemi kullanarak hem düzgün bir hat çekip hem de kalıcılığını arttırabilirsiniz.  Bu rujun tek eksiği bence kalıcılığı.

Essence Long Lasting rujun fiyatı 7,50TL olması lazım. Bir çok markaya göre fiyatı çok uygun.

Essence Long Lasting ruju tekrar alır mıyım? Kesinlikle evet. Özellikle bu rengi favori rujlarımın arasına dahil oldu. Diğer renklerini de merak ettiğim için almayı düşünüyorum.

Essence Long Lasting rujlarından deneniz mi? En beğendiğiniz renk hangisi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*