Essence Eye Sorbet

Essence ürünlerinin eyeliner ve rujlarını başarılı buluyorum. Essence ürünlerini Gratisnda bulabilirsiniz. Krem farları sevdiğim için Essence Eye Sorbet köpük kremsi farını denemek istedim.

Essence Eye Sorbet 04 illuminating plum rengini aldım. Rengini görür görmez çok sevdim ve hemen denedim. Yapısı şimdiye kadar kullandığım farlara benzemiyor. Köpük formunda kremsi yapıya sahip bir far.

essence krem far

Sürdüğünüzde maalesef bir hüsrana uğruyorsunuz. Çünkü sürdüğünüzde bu güzel rengi değil sadece simleri görebiliyorsunuz.

essence eye sorbet uygulamasi

Üstteki sadece 1 kez hafifçe sürdüğüm hali. Alttaki biraz daha rengini göstermek için yoğun sürdüğüm halini görüyorsunuz. Günlük makyajdan daha çok simler olduğu için gece makyajına daha uygun bir far.

Essence standında bir çok rengi mevcuttu. Fakat zaten rengi çok göstermediği için renklerin pek bir önemi yok. Tek başına kullanıldığında çok hoş durmuyor. Ben genelde far sürdükten sonra hafif ışıltı vermek için pıt pıt dokunduruyorum 🙂 Başka bir farla kullanıldığında kendini daha güzel gösteriyor.

Çok memnun kalmadığım bir ürün olduğu için tekrardan almayı düşünmüyorum.

Siz Essence Eye Sorbet farlarından kullandınız mı? Görüşlerinizi bekliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*