Benefit Creaseless Cream Shadow

İlk aldığım Benefit ürünüm Creaseless Cream Shadow Birthday Suit. Uzun zamandır kullanıyorum ve sizin için yorumlama zamanının çoktan geldiğini düşündüm.

Krem farlara karşı ön yargım vardı. Göz kapaklarında kuru farlara oranla çabuk birikmesi yüzünden bu zamana kadar almamıştım. Hem Benefit markasını hem de krem far denemek istediğim için Sephora indirim günlerinde bu ürünü hemen aldım.

Önceki yazımı okumak için tıklayın: Sephora İndirim Günleri Alışverişim

Benefit Creaseless Cream Shadow – Birthday Suit

benefit creaseless cream shadow

Benefit ürünlerinin ambalajlarına bayılıyorum. Benefit krem farında çok şirin bir kutusu var. İçini açtığınızda şeker mi şeker bir görüntü ile karşılaşıyorsunuz.

benefit creaseless cream shadow birthday suit

İlk başta rengi çok hoşuma gitti: bronz kahve tonlarında… Günlük kullanım için ideal bir ürün. Sade bir makyaj yapmak istediğim zaman elime ilk aldığım Benefit krem farım oluyor. Yumuşacık bir ürün. Sürümü kesinlikle sert değil. Kuruma gibi bir sorun olacağını hiç sanmıyorum. Uzun zamandır kullanıyorum ve ilk günkü yumuşaklığı devam ediyor.

creaseless cream shadow birthday suit

En güzel yanı krem far olmasına rağmen göz kapaklarımda birikme yapmadı. Bu yüzden çok sık kullandığım farların arasında bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Sephora indirim günlerinden Benefit Creaseless Cream Shadow‘u %50 indirim ile 30TL’ye aldım.  İndirimsiz fiyatı 60TL.İndirimli fiyatına değecek bir ürün.

benefit creaseless cream shadow birthday suit uygulama

Bence indirimsiz fiyatı birazcık pahalı. İndirim zamanını kaçırdıysanız ve krem far denemek istiyorsanız Maybelline markasını düşünebilirsiniz. Maybelline krem farlarının da beğenildiğini duydum. Hatta bundan sonra ilk denemek istediğim krem far Maybelline markasının olacak.

Deneyenlerin yorumlarını bekliyorum? Maybelline krem farlarını tavsiye ediyor musunuz?

2 thoughts on “Benefit Creaseless Cream Shadow

  1. Bu renk yıllardır Benefit te favorim ama almadım ihihih =) Maybelline’ in tüm renkleri gelseydi paint potları hiç almazdım sanırım. Tavsiye ederim özellikle on and on bronze favorim diğerlerini ise mutlaka deneyerek almanı tavsiye ederim 🙂

    1. Sen tavsiye ediyorsan düşünmeden alırım canım. 🙂 Tavsiyenle The Balm Instain allıklarından aldım. Çok memnunum. Gerçekten kalıcılığı diğer allıklarına göre çok çok iyi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*