2014 Makyaj Favorilerim

Yılbaşına çok az kaldı. 🙂  İndirimlerin de devam ettiği bu günlerde favoriler yazımı çok bekletmek istemedim. 2014 yılında en çok kullandığım, bitirip tekrar aldığım ürünleri seçtim.

2014 makyaj favorilerim

Real Techniques

2014 yılında benim için zirveyi zorlayan Real Techniques fırçalar oldu. 2014 yılında tanıştım ve vazgeçilmezim olmaya başladılar. Real Techniques fırçalardan en sevdiklerimi favoriler listeme ekledim. Expert Face Brush ve Blush Brush işlerini iyi yapan fonksiyonel fırçalar. Expert Face Brush fondöten, kapatıcı ve kontür yapmak için ideal. Blush Brush ile allık, aydınlatıcı, pudra ve kontür uygulamalarını tek fırçada halledebilirsiniz.

İnceleme yazımı okumak için: Real Techniques Expert Face Brush

The BALM

Fırçalardan diğer sevdiğim ise The Balm’ın iki taraflı fırçası. Kaş altına aydınlatıcı sürmekte, karıştırma, burnum için kontür yaparken kullanıyorum.

The Balm PUT A LID ON IT far bazını sevmeyen yoktur. Hem uygun fiyatlı hem de performansı iyi bir ürün. Yağlı göz kapaklarınız varsa göz makyajınızın daha uzun süre kalmasını sağlıyor ve renkleri daha net görebiliyorsunuz.

The Balm INSTAIN allıkların kalıcılığından çok memnunum ve pinstripe rengini çok seviyorum. Doğru kullandığında çok güzel duran bir rengi var.

RİMMEL LONDON

Rimmel London ürünlerinden Stay Matte pudrayı ve Wake Me Up fondöteni seçtim. Stay Matte transparan pudra yağlı ve karma ciltler için çok uygun bir ürün. Makyajı sabitleme konusunda çok başarılı.

Bronzer olarak Rimmel London Sunshimmer benim favorim. Rengi çok güzel ve hafif uygulayabiliyorsunuz. Yüzümü gölgelendirmede de bazen kullanıyorum.

Rimmel London Wake Me Up fondöteninin seveni de sevmeyeni de çok 🙂 Ben sevenlerdenim çünkü ince bir yapısı var ve verdiği aydınlık görünümü seviyorum. İnceleme yazımı okumak için: Rimmel London Wake Me Up Fondöten

NOTE

Note Likit kapatıcısına bayıldığım ve bol bol yedeklediğim doğrudur. 🙂 Ayrıntılı olarak incelediğim yazımı okumak için tıklayın: NOTE Full Coverage Concealer

LOREAL

Loreal Studio Secrets makyaj bazı köpüksü yapısıyla ve gözenekleri kapatıcılığıyla bence iyi bir iş çıkarıyor. Uygun fiyatlı makyaj bazı arıyorsanız şans verebilirsiniz.

Loreal jel eyeliner kurumayan yapısı ve kolay sürümüyle uzun zamandır favorim. Şuan dibini sıyırıyorum ve hala kurumadı 🙂 İnceleme yazımı okumak için: Loreal Super Liner Gel Eyeliner

GOSH

Gratis mağazalarında gördüğümüz yeni bir marka olan GOSH kaş kitindeki koyu renk kaş yapıma çok uygun olduğu için çok seviyorum.

WET’N WILD

Favoriler listeme en son eklenen WET’N WILD Comfort Zone palet oldu. Alalı çok uzun zaman olmadı fakat pigmentli yapısını ve tozutmamasını çok sevdim. Bence bu paletteki renklerin hepsi çok güzel.

Benim makyaj ürünlerinde 2014 yılındaki favorilerim bunlardı.

Sizin favori ürünleriniz neler oldu? Bana önerilerinizi bekliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*