Body Shop 3 Al 2 Öde

Body Shop‘un 3 al 2 öde kapmanyalarını sık sık yaptığını biliyoruz. Fakat genellikle belli ürün gruplarında  bunu yaparken dün tüm ürünlerde 3 al 2 öde kampanyası olduğunu gördüm ve tabiki aklımda olan bir kaç ürünü almak için fırsatı kaçırmadım. Kampanyanın bugün de devam ettiğini biliyorum.

Lush Cosmetic Warrior Taze Yüz Maskesi

Merhaba, Cilt bakımına özen gösterirken haftalık maske uygulamalarını da ihmal etmemeye çalışıyorum. Lush bağımlısı olduğumu söyleyebilirim. Lush’ın taze maskeleri de diğer ürünleri gibi oldukça ilgi çekici. Peki bu maskelere neden taze deniyor? Bu maskelerin üretildiği tarihten itibaren yalnızca 1 ay kullanım süreleri var.  Ayrıca buzdolabında saklanması gerekiyor. Bu yüzden bu maskeler gerçekten çok taze 🙂

Yağlı ve Karma Ciltler İçin Sabunlar-2

Önceki yazımda da belirttiğim gibi hafıza kartım bozulduğundan Fresh Farmacy’nin de resimlerini sizinle paylaşamıyorum. Bu yüzden yine Lush’ın sitesindeki resimlerden yararlanmam gerekiyor. Lush – Fresh Farmacy Şimdi geldik en sevdiğim ürüne… İyi ki bu ürünü Coalface ile değiştirmişim. Çok güzel ve yumuşak bir yapısı var. Hassas ciltlerde çok rahat kullanabilir.

Yağlı ve Karma Ciltler İçin Sabunlar-1

Karma bir cilt yapısına sahibim. Sinir bozucu bir şekilde günün ortasında cildim hemen parlamaya başlar. Çok fazla sivilce problemi çekmen biri değilimdir. Cildimi temizlemek için doğal sabunları seviyorum. Tabii ki gözenekleri tıkayıp cildi daha beter kurutan sabunlar kullanmamaya özen gösteriyorum. Benim gibi cilt yapısına sahip bayanlara önerim ciltlerini çok fazla kurutmaya çalışmamalarıdır.