Fresh Line – Taze ve Organik Kozmetik

Fresh Line markasını ilk olarak internette keşfetmiştim. Malesef İstanbulda satış noktası bulunmadığı için ürünlerini yakından inceleme fırsatı bulamamıştım. Son dönemlerde kozmetik ürünlerin içindeki zararlı kimyasalların ön plana çıkması bizi doğal olan ürünlere daha çok yaklaştırıyor ve doğal ürünler pazarlayan bu markalara olan ihtiyacımız da giderek artıyor.

Inglot Paletim

İlk açıldığından beri Inglot mağazasındaki ürünleri hep merak etmişimdir. Neredeyse rengin her tonundan yararlanarak yarattıkları farlar muhteşem. Internet sitesine girip araştırdığımda da ürünlerinde paraben olmadığını gördüğümde kesinlikle tercih etmem gereken bir marka olduğunu düşündüm ve kendimi Cevahir AVM’deki Inglot mağazasında buldum.

Lush ile Tanışmam

Benim için Lush, Cevahir AVM’de sürekli güzel kokularıyla beni içine çeken bir mağazaydı. Dışardan bakıldığında güzel kokulu sabunlardan başka bir şey olmadığı izlenimi oluşturuyordu. Bir gün güzel kokulara dayanamayarak girdim içeri. Mağazadaki bayanla Lush ürünleri hakkında uzun bir sohbetimiz oldu.