Yves Rocher Vitamin Face Mist (Yüz Ferahlatıcı Sprey)

Sıcaklar kendini gösterip bunaltmaya başladığı bu günlerde Yves Rocher mağazasından aldığım spreyi tanıtmanın tam zamanı diye düşündüm. Sıcaktan bunaldığım zamanlarda ferahlamak için yüzüme sık sık Yves Rocher Vitamin Face Mist (Yüz ferahlatıcı sprey) sıkıyorum. Son zamanlarda çantamdan çıkarmadığım yardımcılarımdan.

Yves Rocher Vitamin Face Mist (Yüz ferahlatıcı sprey) için termal su diyemeyiz. Pembe greyfurt özleri içeren cildi nemlendiren ve ferahlatan bir ürün. Kokusu çok güzel. Sıktığınız anda cildinizi ferahlatıp mis gibi kokusunu içinize çekiyorsunuz. Maalesef kokusu çok kalıcı değil.

yves rocher vitamin face mist

Yves Rocher internet sitesinde makyaj öncesinde makyaj bazı olarak kullanılabileceği yazıyor. Makyaj bazı olarak kullanmadım ama genelde makyaj sonrasında kullanmayı tercih ediyorum. Makyajı bozmuyor ve cildinizde yapış yapış bir his bırakmıyor. Simli ve pigment farlarınızı kullanırken far fırçanıza sıktığınızda güzel bir uygulama sağlıyor. Temiz olan cildinizde kullandığınızda da nemlendiriyor. Buzdolabında bekletirseniz ferahlatmasını daha çok arttırabilirsiniz.

Yves Rocher Yüz ferahlatıcı sprey’in en güzel yanlarından biri paraben, alkol ve mineral yağ içermemesi.

Sprey mekanizmasını maalesef yeterli bulmadım. Büyük damlalar halinde cildinizin belli noktalarına püskürtüyor. Bitmiş ürünlerinizden biriyle sprey başlığını değiştirirseniz çok daha iyi olacaktır.

Yves Rocher sitesinden almak istiyorsanız cilt bakımı kategorisinde tonikler kısmında bulabilirsiniz. Yves Rocher Vitamin Face Mist (Yüz ferahlatıcı sprey)’in Fiyatı:12,90TL İndirime girdiğinde daha uygun bir fiyata almıştım.

yves rocher yuz ferahlatici sprey

Özetlemem gerekirse…

Kokusu çok güzel. Nemlendirmesi gayet iyi. Sıcak havalarda ferahlatma konusunda başarılı. Makyaj bazı ve makyajın kalıcılığını arttırma konusunda yetersiz. Simli ve pigment farlarınızı uygulamanızda çok başarılı. Ambalajının sprey kısmı başarısız.

Yves Rocher Yüz ferahlatıcı sprey’ini denediniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*