Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj temizleme sularında artık alternatifimiz çok fazla. Bu kadar çeşit olması çok güzel. Herkesin bütçesine göre güzel bir makyaj temizleme suyu bulması artık daha kolay. Makyaj temizleme sularına yeni ürünüyle birlikte Nivea da katıldı.

Nivea Türkiye bu ürünü çok sevimli bir kutuyla bana göndermişti. Daha önceki yazım için tıklayın: Nivea’dan Gelen Hediye Paketim

nivea hediye

Geldiği günden beri diğer makyaj temizleme sularımı bırakıp bu ürünü denemeye başladım.

Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Yüz ve göz makyajınızı tek adımda çıkardığı yazıyor. Yüz makyajımı gerçekten çok iyi bir şekilde çıkardı. Göz makyajımda da başarılıydı. Yalnız rimelim suya dayanıklı olduğu için onu çıkarırken yeterli değildi. Diğer tüm makyaj temizleme sularında da aslında aynı durum var. Hatta Nivea makyaj temizleme suyu göz makyajını temizlemede diğerlerine göre çok daha iyiydi.

Göz makyajımı çift bazlı bir temizleyici ile temizledikten sonra Nivea Makyaj Temizleme Suyu ile son kez üstünden geçiyorum. Hem göz makyajımı daha güzel temizlemiş oluyorum hem de göz çevremdeki yağlı histen kurtulmuş oluyorum.

nivea micellar makyaj temizleme suyu

Cildi temizlerken aynı zamanda nemlendirdiği yazıyor. Kullandığım süre boyunca cildimde kuruluk yaratmadı. Hatta yapış yapış bir his olmadığı için çoğu kez yıkama gereği duymadım.

Kızarıklık, gerginlik ve kuruluk problemlerini azalttığını söylüyor. Hassas bir cildim olduğu için çabuk kızarır ve her temizleme ürünü bana iyi gelmez. Nivea temizleme suyunu kullanırken hiç bir hassasiyet ve kızarıkla karşılaşmadım. Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği bir temizleme suyu.

En güzel yanlarından biri içeriğinde paraben, renklendirici ve parfüm bulunmaması…

İçeriğinde üzüm çekirdeği yağı ve dexpanthenol var.

Dexpanthenol Nedir?

Bir çeşit B5 vitaminiymiş. B5 vitamininin dexpanthenol formunu içeren kremlerin deri kuruluguna iyi geldiğini okudum.

Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 18TL. (200ml)

nivea micellar makyaj temizleme suyu icindekiler

Özetlemem gerekirse…

Yüz makyajını çok güzel temizliyor. Göz makyajında diğer makyaj temizleme sularına göre daha başarılı. Yapış yapış bir his bırakmadığı için durulamaya gerek yok. Hassas ciltlerinde kullanabileceği bir ürün. İçeriğinde paraben, parfüm ve renklendirici olmaması çok güzel.

Bittiğinde almayı düşünüyor muyum? Evet… Hatta indirim zamanı yedeklenmesi gereken ürünler listeme eklendi bile.

Nivea makyaj temzileme suyunu kullandınız mı? Sizin de yorumlarınızı merak ediyorum.

* Nivea Türkiye tarafından denemem için gönderilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*