Lush’tan Muhteşem RUB RUB Scrub ve Flying Fox Duş Jeli

Bugün, kullanmaktan çok keyif aldığım Lush duş jellerinden bahsetmek istedim. Öncellikle hangisini daha çok beğendin derseniz ikisinin de yeri çok ayrı. Flying Fox sizi kokusuyla rahatlatırken Rub Rub içindeki tuzları sayesinde sanki tatile gitmiş gibi muhteşem hissettiriyor.

Lush Flying Fox ve Rub Rub

Lush – Flying Fox

Lush kendi sitesinde duş jelinden şu şekilde bahsediyor:

En hırçın ve asabi kişileri bile sıcak bir duştan sonra sakinleştirmeyi başarabilen, afrodizyak etkili, sakinleştirici bir duş jelimiz. Aminoasit, vitamin, mineral bakımından zengin olan bal ciltte genel olarak iyileştirici, kızarıklık giderici, sakinleştirici, nem verici ve antiseptik özelliktedir. Yasemin ise bir numaralı afrodizyak etkili yağ olup, adet kramplarına iyi gelir ve depresyon, kızgınlık giderici etkilidir. Palmarosa yağı, cildin kendini yenilemesine yardımcı olurken, cilt enfeksiyonlarına da olumlu etki yapar. Sebumu dengeler, antiseptiktir ve zihinsel olarak canlandırır. Bir diğer afrodizyak yağ ylang ylang da, depresyon ve kızgınlık giderici olup, cildin kırışmasını önler, PMS, menapoz dönemlerinde yardımcıdır. Servi yağı da sakinleştirici, cildi sıkılaştırıcı, antiseptik özelliktedir.

Harika ve kalıcı bir kokusu var. Duştan çıktığınızda da mis gibi kokmaya devam ediyorsunuz. Özellikle rahatlamak istediğim günlerde elim öncelikle bu duş jeline gidiyor. Bunun yanında güzel bir özelliği de çabuk bitmemesi…

Lush - Flying FoxAlırken fiyatı nedeniyle biraz tereddüt yaşadım. Çünkü diğer duş jellerine göre oldukça pahalı. Ancak şimdi aldığım için çok mutluyum çünkü diğer duş jellerine göre daha uzun süre kullanabiliyorsunuz. Her duşta çok az miktarda alsanız bile yetiyor. Bu ürünü çok uzun zamandan beri kullanıyorum ve şimdi kesinlikle fiyatına göre normal olduğunu düşünüyorum.

Gergin olduğunuz günlerde kendinizi Flying Fox’un Yasemin kokulu hoş kokusuna kendinizi teslim edin yeter.

Lush – Rub Rub

Sıkılaştırıcı, antibakteriyel, kan dolaşımını artırıcı taze limonun ve canlandırıcı bergamotun birleşimi ve cildi besleyici minerallerle dolu deniz tuzunun temizleyici, kese etkisi ile hoş kokulu, antidepresan yasemin ve mimoza içeren peeling özellikli duş jelimiz. İster küçük bir parça alıp lifinizin arasına ister direk vücudunuza sürebilirsiniz.

Lush - Rub Rub ScrubLush sitesinde bu şekilde bahsederken vücudunuza krem sürmüş gibi yumuşacık yaptığını söylemeyi unutmuş bence. Duş sonrası nemlendirici sürmenize bile gerek kalmıyor ve bıraktığı yumuşaklık hissi muhteşem. Duştan sonra cildinizi kurutmuyor, aynı zamanda içindeki tuzları sayesinde peeling yapma fırsatınız oluyor. Tuz ilk başta cildimi acıtır diye düşünmüştüm ama öyle olmadı, aksine yumuşattı. Rub Rub kullandığımda hem kokusu hem tuzları sayesinde tatile gitmiş gibi hissediyorum. Tatile gidemediyseniz ya da bu soğuk mart ayında deniz özleminizi gidermek istiyorsanız uğramanız gereken ilk adres Lush.

Bu iki ürünü de denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. 🙂

Lush - Rub Rub

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*