Lush – It’s Raining Men Duş Jeli

Lush ürünlerine tutkum hala devam ediyor. Maalesef üzücü olan şey ise Lush‘ın artık Türkiye pazarından çekilmiş olması. Ürünlerinin fiyatları biraz fazla olsa da bence bir çoğu fiyatını kesinlikle hak ediyordu.

Lush Türkiye pazarından çekildi ve aldığım ürünlere göz attığımda hala size bir çoğunu tanıtmadığımı fark ettim. 🙂 Belki başka bir firma sayesinden tekrardan satılmaya başlar. Umarım. 🙂

Lush’ın bir çok sabununu kullandım. Cildinizi kurutmadan harika kokularıyla banyonuza renk kattığı kesin. Cilt bakımımda da Lush‘ı tercih ediyorum. Özellikle vazgeçemeyeceğim bir ürün var ki bittiğinde ona nasıl ulaşacağım bilmiyorum. 🙁 Yağlı ve karma ciltler için sivilceleri kurutabilen yüz yıkama sabunu: Fresh Farmacy. Daha önce bahsettiğim yazıma göz atabilirsiniz.

Saçlarımı bakır kızıl rengine boyadığım zamanlar çok yıpranmıştı. Hatta tararken sünüyordu diyebilirim. Saçlarımı kendi rengime boyadım ve toparlanmasını bekledim. Maalesef uçlarındaki problem hala devam ediyordu. Yeni bir ürün denemek istedim. Lush Rehab şampuanını aldım. Uzun bir süre kullandım ve saçlarımı toparlanmasını sağlayan en iyi ürün oldu benim için. O zamandan beri kullandığım ve değiştirmediğim şampuanımdı. 🙁

Biraz buruk bir yazı oldu. Çok memnun kaldığım ve yerine koyamayacağım ürünleri olduğu için Lush’ın Türkiye pazarından çekilmesine gerçekten üzüldüm.

Gelelim asıl konumuza 🙂

Lush It’s Raining Men Duş Jeli

lush its raining men dus jeli

Ballı ve çok tatlı kokusu olan bir duş jeli. İçeriğinde bal, kuşburnu, zambak ve lotus çiçeği var. Ama baskın olan bal ve karamel kokusu… Banyoda kullanmaya başladığınızda her yer mis gibi bal kokusu yayılıyor. Harika ve çok kalıcı bir kokusu var. Banyo sonrasında bile hala cildinizde kokusunu alabiliyorsunuz.

Küçük bir miktarı bile yettiği için uzun süre kullanabiliyorsunuz. Lush It’s Raining Men çok severek kullandığım bir duş jeli oldu. Mart ayında aldığım halde hala bitiremedim. Yaz sıcaklarında kokusu çok yoğun geleceği için kaldırdım. Kışa saklıyorum. 🙂 İçinizi ısıtan bir kokusu var.

Tekrar alır mıyım? Lush tekrardan Türkiye’de satılmaya başlarsa kesinlikle evet. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*