Lush Dirty Naneli Duş Jeli ve Cynthia Sylvia Stout Hacim Veren Şampuan

Lush’a girdiğimde kendimi kaybetmeden çıkamıyorum. Güzel kokulu onca ürün insanın aklını alıyor. Bugün neler aldım peki?

Sadece şampuan almak için girip yine güzel kokulu sabunları ve duş jelleri arasında kendimi kaybettim.

Lush Şampuan ve Duş Jeli

Lush Şampuan – Cynthia Sylvia Stout (250gr)

Cynthia Sylvia StoutLush’ın şampuanlarını kullandığımdan beri saçlarımın dökülmesi durdu diyebilirim. Lush’tan aldığım şampuan bitince başka bir ürün almıştım parabensiz olması dikkatimi çekmişti fakat saç dökülmem tekrardan arttı. Bu yüzden Cevahirdeki Lush’a uğrayıp saçlarıma iyi gelebilecek bir ürün aradım. Farklı bir ürün denemek istedim bu sefer.

Sitesinde aynen şu şekilde bahsetmekte:

Cansız saçlara tekrar ışıltı veren ve besleyen, hacim veren sıvı şampuanımız. Koyu malt içerisindeki proteinle birlikte saçı besler, yoğunluk katar, limon suyu ve yağı saçı beslerken parlaklık verir, canlandırır, aynı zamanda temizler. Dalgalı, uçuşan, koyu renk saçlara özellikle öneriyoruz.

İnce telli saç yapısına sahip olduğum için hacim vermesi ve parlaklık vermesi dikkatimi çekti. Kullanmak için sabırsızlanıyordum ki bugün kullanma fırsatım oldu. Saçlarım yumuşacık oldu ve hiç krem sürmediğim halde çok kolay tarandı. Saçlarım düz olduğu için düzleştirmeme gerek kalmadan sadece kurutmamla dahi düz ve ipek gibi oldu. İlk kullanım için gayet memnun kaldım. İnşallah şişe bittiğinde de fikirlerim aynı olur.

Lush Duş Jeli – Dirty Spring Wash (500gr)

Dirty SpringwashFlying Fox duş jelim bitmişti. Yaz sıcaklarında ferahlatacak bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ferah nane kokusu sadece şişesinden koklarken bile insanın içini rahatlatıyor. Banyoda ise güzel bir nane kokusu kaplıyor heryeri. Bu ürünü erkeklerin de çok beğeneceğine eminim. Eşimle beraber kullanacağımız için büyük boyunu aldık. Büyük boyu aslında iki adet orta boy almaya göre çok daha ekonomik, yaklaşık 20 TL kârınız oluyor. Dirty Spring Wash‘un 1 sene içinde tüketilmesi gerekiyor.

Diğer aldığım ürünleri en kısa zamanda kullanıp sizlerle paylaşacağım. Görüşmek üzere…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*