Krautherhof’tan Selülit Çözümü

Gratis’ten %20 indirimden yararlanarak aldım. Etkili olmasını ümit ediyorum ve öyle de olacak gibi görünüyor. Çünkü kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sürdüğünüz bölgede ciddi bir yanma hissediyorsunuz. Hatta bir süre sonra yanma öyle şiddetleniyor ki yerinizde duramıyorsunuz.Krautherhof Selülit Çözümü Ancak bu etki en fazla yarım saat sürüyor ve ardından bir şey hissetmiyorsunuz. Kullanmadan önce ne kadar dayanabileceğinizi anlamak için küçük bir bölgede kullanmanızı öneririm. 2 gündür selülit serumunu kullanıyorum. Toplamda 10 günlük bir kullanımdan sonra selülit jeliyle devam edeceğim. Umarım olumlu gelişmelerle size geri dönüş yapacağım.

Gratis’te resimde gördüğünüz iki ürünün fiyatı şu şekilde:

  • Krautherhof Jel: 24,75 TL
  • Krautherhof Serum: 36,25 TL

Krautherhof Anti-Cellulite 10 Günlük Serum

Ürün üzerindeki bilgilere göre;

Krauterhof Selülit SerumuKafein ve karnitin içeren ısıtma etkisi ile masaj ve diyetle desteklendiğinde cilt sıkılaşır ve cilt yüzeyinde düzleşme görülür. 10 günlük Krauterhof Anti-Cellulite serum uygulamasından sonra Krauterhof Anti Cellulite Gel ile vücut bakımına devam edilmesi önerilir.

Kullanım Talimatı

Her gün akşamları sorunlu bölgenin genişliğine bağlı olarak yeterli miktarda alınır ve cilt bölgesine masaj yapılacak sürülür. Uygulama miktarına göre 15-30 dakika arasında ısıtıcı etki hissedilir. Bu, etken maddenin aktivasyonundan olayıdır.

 

Krautherhof Anti-Cellulite Gel

Krauterhof Selülit JeliBu bakım jeli, güçlü etken madde kompleksi sayesinde hoş bir ısıtma etkisi ile cilt görünümünün düzeltilmesine yardımcı olurken, kokusu ile tazelik ve ferahlık hissi verir. Formülasyonundaki Kafein ve Carnitin, güçlü bir lipolitik etkiye sahip olup yağların yakılmasına yardımcı olurlar. Ayrıca içeriğinde nane, biberiye de mevcuttur.

KRAUTERHOF Anti Selülit Jel’in hissedilen thermo etikisi (ısıtıcı etkisi) aktif kompleks ile birlikte yağ çözücü mekanizmalara destek verir ve güçlendirir. 4 haftada hissedilir bir slimming-etki (inceltici-etki) sağlanır: yani cilt yüzeyinin hemen altındaki yağ hücreleri küçülür ve erir. Ayrıca içeriğindeki Panthenol ile nemlilik sağlar. Daha fazla verimlilik elde etmek için, KRAUTERHOF Anti Selülit Jel’i kullanırken bol spor yapmanın (özellikle yüzme ve bisiklete binme gibi), bol su içmenin, kafeinli içeceklerden uzak durmanın yararlarını unutmamak gerekir. Kafein ağızdan alındığında selülit oluşumunu hızlandıran, haricen sürüldüğünde selülitlerin azaltılmasına yardımcı olan bir etken maddedir.

Kullanım Talimatı

Her gün akşam istenilen cilt bölümlerine sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Uygulama esnasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma etkisi görülecektir. Bu ısınma etkisi, etken maddelerin aktivasyonundan kaynaklanmaktadır, cilt tipine ve uygulama dozuna göre değişebilir. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*