Kiehl’s Cilt Analizi – Akbatı Şubesi

Evdeki kullandığım göz kremlerinin benim ve eşimin göz çevresini nemlendirmeye yeterli gelmediğini görünce Kiehl’s markasının nemlendirme konusunda çok övülen avokadolu göz kremini (Creamy Eye Treatment with Avocado) almak için Kiehl’s AKBATI şubesine uğradım.

2013 yılında da göz kremi almak için gitmiştim. 🙂 Nişantaşı şubesindeki ilgisizlikten dolayı almak için kesin kararlı gittiğim halde markadan soğuyup almadan çıkmıştım. Eski yazımı okumak isterseniz: Kiehl’s Cilt Analizi

Kiehl’s AKBATI şubesinde benimle Şafak AYDIN ilgilendi. Buradan ilgisinden ve bilgilendirici sohbetinden dolayı teşekkür ediyorum. Bir önceki deneyimimdeki markaya karşı olan olumsuz düşüncelerimi olumluya çevirdi.

kiehl's cilt analizi

Cilt analizinde T bölgem aşırı yağlı çıkmadı. Hatta yanaklarım ciddi anlamda nemsiz çıktı. T bölgemin aşırı yağlı ve yanaklarımın o kadar nemsiz olduğunu düşünmüyordum. Yaş odaklı olmayıp endişe odaklı bir firma olduğu için endişem soruldu. Açıkçası göz çevrem dışında cildimle ilgili çok bir endişem yok. Bunun üzerinde aşağıdaki fotoğrafta bulunan ürünler önerildi.

kiehl's ürünleri

Makyajsız gitseydim cildimde deneyeceğimiz ürünleri elimin üzerinde denedik. Özellikle nem serumunun (Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate) verdiği hissi çok sevdim. Bana önerilen Powerful Strength Line Reducing Concentrate ürünü C vitamini ile kırışıklıkların görünümünü azaltmada yardımcıymış. İki ürünün de tester’ını kullandım. Kırışıklıklar için etkisi konusunda fikir belirtemesem de nemlendirmesi başarılı ve cildimdeki nemli his çok hoşuma gitti.

Gece bakımım için önerilen Midnight Recovery Concentrate lavanta kokulu, içinde saf botanik ve temel yağlardan oluşan cildin gece onarımına yardımcı ve destekleyici bir yağ. Gece kullanım için uygun. Lavanta kokusuyla da rahatlattığı için güzel bir uyku çekiyormuşsunuz. Sürdükten sonra yağlı his kalmadığı için karma ciltler de çok rahat kullanabilir. Tester’ını kullanmaya başladım. İlerleyen zamanlarda tam boyunu almayı düşünüyorum.

kiehl's avokadolu göz kremi

Bu gidişimde göz çevremdeki nemsizlikten şikayetçi olduğum için Kiehl’s Avokadolu Göz Kremini (Creamy Eye Treatment with Avocado) almaya karar verdim. Aslında 29 yaşında olduğum için(daha 30 olmadım ;)) kırışıklıklar üzerine etkili bir ürün almalıydım. Fakat kırışıklıkların temel sebebi bence cildimizi iyi bir şekilde nemlendirmememiz. Cildinizi nemlendirmediğiniz sürece o kadar kırışmaya müsait oluyor. Bu yüzden ilk endişemi yani nem olayını çözmek istedim. Aldığım bu göz kremini çok genç yaştakiler de kullanabilir. Önemli olan kırışıklıklar oluşmadan göz çevrenizi doğru nemlendirerek kırışıklık sürecini biraz daha erteleyebilirsiniz.

Kiehl’s Avokadolu Göz Kremi fiyatı (Creamy Eye Treatment with Avocado): 79TL

Uzun süre deneyimledikten sonra etkilerinizi sizinle paylaşacağım. Elimdeki ürünler bittikten sonra bana önerilen ürünlerden en beğendiklerime şans vermeyi düşünüyorum.

Kiehl’s ürünlerinden memnun kaldıklarınız var mı? Bana önerilerinizi bekliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*