I Love Raspberry & Blackberry Duş Jeli

Watsons mağazalarında satılan I love serisinin duş jelini deneme fırsatı buldum. Watsons 8 Mart Kadınlar Günümü aşağıdaki içinde birbirinden güzel ürünler olan paketle kutladı.

Watsons Türkiye‘ye bu güzel hediyeler için teşekkür ediyorum.

watsons kadinlar gunu hediye

I Love Raspberry & Blackberry Duş Jeli

Hediyeleri aldığımda en sevindiğim ürünlerden biri I Love serisinin duş jeli oldu. Kapağını açtığınızda harika bir meyve kokusuyla karşılaşıyorsunuz. Ahududu ve böğürtlen özlü bu duş jelinin kokusunu çok sevdim.

watsons i love dus jeli

Kokusu çok tatlı olmadığı için insanı baymıyor. Duşta meyve kokularıyla yıkandığımda kendimi daha canlanmış hissediyorum. Cildimi kurutmadı ve köpürmesini beğendim. 500ml olan bu ürünün fiyatını 10TL olarak hatırlıyorum.

Duşta meyve kokuları size eşlik ederken duş sonrası tabi ki çok kalıcı olduğunu söyleyemem. I love sersinin vücut losyonuyla tamamladığınızda kokusunun biraz daha uzun süre devam etmesini sağlayabilirsiniz. İlk fırsatta bu duş jeli ile beraber kullanmak için Raspberry & Blackberry Body Butter kremini almayı düşünüyorum. I love serisinin diğer aromaları: Mango & Papaya, Strawberries & Cream, Coconut & Cream

Tekrar alır mıyım? Kesinlikle evet. Hatta diğer kokularını da denemek istiyorum.

Watsons mağazalarında satılan I Love serisinden hangi ürünleri kullandınız? Bana tavsiyeniz var mı?

*Watsons tarafından Kadınlar Gününde hediye olarak gönderilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*