Yves Rocher İndirimi Alışverişim

Cumartesi günü Sephora indirimini yakaladıktan sonra İstiklal’de dolanırken Yves Rocher‘ın da indirime girdiğini gördüm. Yves Rocher, ürünlerini sevdiğim bir marka. Bazı ürünlerinde hiç paraben bulunmuyor. Küçücük bir mağazada aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Kozmetik ürünlerinden saç bakım ürünlerine kadar her sey var. Cilt bakım ürünlerinde de her cilt sorununa çözüm bulmayı amaçlayan serileri olan bir marka.

yves rocher indirimi

Yves Rocher İndirimi hala devam ediyor. Sizin de kaçırmanızı istemediğim için indirim bitmeden bu yazıyı hazırladım. Yüz yıkama jellerinde, maskelerde güzel indirimler olduğunu gördüm. %50’ye varan bir indirim var. Bu yüzden her üründe ciddi bir indirim göremeyebilirsiniz. Fakat bazı ürünleri cidden çok ucuza geliyor.

Yves Rocher İndiriminden Neler Aldım?

yves rocher alişverişim

Yves Rocher Vitamin Face Mist (Yüz Ferahlatıcı Sprey): Yüzünüze sıktığınızda mis gibi greyfurt kokusuyla ferahlıyorsunuz. Yazın da çantada olması gereken ürünlerden… (Fiyatı: 9,90TL)

Yves Rocher Pure System Crearing Mask (Yağlı ciltler için maske): Benim cildim karma olduğu için bu seri bana değil. 🙂 Eşime aldık. Maskeyi arada bir ben de uygulayacağım. (Fiyatı: 17,90TL)

Yves Rocher Pure System Stop Blemish Lotion (Akneli Ciltlere Matlaştıcı Bakım Kremi): Yine eşime aldığımız bir ürün. Akneli, siyah nokta sorunu olan bir cildiniz varsa bu seriyi öneriyorlar. Bu kremin de matlaştırıcı etkisi varmış. (Fiyatı: 19,90TL)

Yves Rocher Culture Bio Deodorant (%100 Organik Ferahlatıcı Roll-on): İçeriğinde paraben ve renklendirici yok. %98 doğal içerik olduğu yazmakta… Ter bezlerinin tıkanmasına neden olan alimünyum tuzu içermiyor. Bu ürünü hep merak ediyordum. İndirime giridğinde kaçırmadım. (Fiyatı: 6,90TL)

Ürünleri yeteri kadar kullandıktan sonra sizlerle yorumlarımı tekrardan paylaşacağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*