Yves Rocher İndirim Kuponu ve Alışverişim

Dün gece güzel bir fırsat yakaladım. Sizler de faydalanın diye yazısını geciktirmeden yazmak istedim.

Yves Rocher ürünlerinin çoğunu severek kullanıyorum. Dün gece indirim kuponu ile online alışverişle harika bir avantaj yakaladım. 2 tam boy ürün, 1 numune hediyeleriyle alışverişimi 10TL indirimle, kargo bile ödemeden aldım.

yves rocher indirim kuponu

Yves Rocher İndirim Kuponu ile Online Alışveriş

Ben üyeliğimi ve kartımı kullanarak alışveriş yapıyorum. Yves Rocher kartınıza özel günlerde güzel indirim veya hediyeler veriyor.

Alışverişe başlayalım…

Öncelikle beğendiğiniz ürünleri sepetinize atıyorsunuz. Karar verdikten sonra sepetinize gittiğinizde meyveli dudak parlatıcısı ve gençlik iksiri numunesi hediye olarak eklenmiş olacak. Ama bu hediyeler bize yetmez 🙂 Hem de kargo ödemek istenmiyoruz.

Sepetimin tutarı bölümünde “kupon kodunu girin” kısmı bulunmakta…. Yves Rocher indirim kodunu ZYEDF4 yazıyoruz. İndirim kodu sayesinde 75 TL tutarını geçmediğim halde kargo bedava oldu. Yves Rocher Ekspres Göz Makyaj Temizleyici diğer bir hediye olarak sepetime eklendi ve toplam miktar üzerinden 10TL indirim uygulandı.

Maske, peeling, dudak parlatıcısı, göz makyajı temizleyicisi ve 1 adet deneme boy ürünü toplamda 34,20TL iken 24,20TL’ye aldım.

Yves Rocher indirim kuponu sayesinde avantajlı bir alışveriş oldu. Sizler de bu indirimi kaçırmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*