Watsons Kadınlar Günü İndirimi Alışverişim

8 Mart Kadınlar Günü İndirimleri başladığında Watsons mağazasına uğramadan olmazdı. Bir çok üründe %40 ve %50 indirim vardı. Watsons Kadınlar Günü İndirimi Alışverişimde çok beğendiğim ürünleri yedekledim.

Watsons Kadınlar Günü İndiriminden Neler Aldım?

watsons kadınlar günü indirimi

Watsons alışverişimde aldığım tüm ürünleri zaten kullanıyordum ve çok memnunum. İndirimi kaçırmadım ve yedeklemek için güzel bir fırsattı.

1- Loreal Super Liner Jel Eyeliner: %50 indirimden 19,50TL’ye aldım. Sizlere daha önce bu üründen bahsetmiştim. Fırçası ve kendi çabuk kurumayan ama bir o kadar da kalıcı bir jel eyeliner. Daha önceki incelemem için: Loreal Super Liner Gel Eyeliner

2- Loreal Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı Serum ve Cilt Kusursuzlaştırıcı Günlük Nemlendirici: %50 indiriminde ikisininde fiyatı 14,95TL toplamda 29,90TL’ye aldım. Bu iki ürünü hala deneme aşamasındayım. Yorumlamak için ilk serinin bitmesini bekliyorum. Bunları yedeklemek için aldım.

3- Loreal Studio Secrets (Makyaj Bazı): İndirimli fiyatı 17,25TL. Kullandığım bir ürün. Hazır indirimdeyken diğerinin bitmesini beklemedim. En kısa zamanda yorumlamayı düşünüyorum.

4- Maybelline Color Sensational: İndirimli fiyatı 12TL. Bu serinin bende 2 tane rengi vardı. Güzel yapısı olan ve kalıcılığı bence ideal olan bir ruj. Yeni bir rengini daha aldım.

5- Rimmel London Match Perfection: %40 indirimli fiyatı 10,19TL. Aydınlatıcı ve göz altı kapatıcısı olarak kullanıyorum. Tabi ki hemen yedekledim. 🙂

Watsons Kadınlar Günü İndiriminden aldıklarım bu kadar. Benim için bol yedeklemeli bir alışveriş oldu. 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*