Watsons Bayram Alışverişi

Watsons mağazası da bayram öncesinde bizlere indirim müjdesini duyurdu. Birçok üründe güzel indirimler vardı. Fakat evdeki ürünlerimi bitirmeden almayacağıma kendi kendime söz verdiğim için kısa bir alışveriş oldu. 🙂 Tabi bu bitirmeden alınmayan ürünlerin içinde parfüm yok. Kesinlikle parfüm önemlidir benim için ve  günlerce aynısını kullanmak beni sıkar. Sık sık değiştirmeyi severim.

Watsons‘tan neler aldım:

watsons bayram alışverişi

PRIVACY GOLD SENSATION parfüm ve deodorant setini indirimden 25-28 TL civarında (fiyatını tam olarak hatırlamıyorum) aldım. Çok hafif ve kesinlikle teninizde ağır durmayan bir çiçek kokusu. Kalıcılığı fena değil. Sabah sıktığım parfüm kokusunu aksam üstü kıyafetlerimden hala alabiliyordum. PRIVACY’nin ilk çıkan serisini daha önce kullanmıştım. Ondan da çok memnundum. Bittiğinde tekrardan alabileceğim bir ürün.

Takı kutusunu Watsons’tan 15 TL’ye aldım. Fiyatı uygun ve kullanışlı bir ürün. Yüzüklerimi ve kolyelerimi karışmadan saklayabilceğim böyle bir ürün almak hep aklımdaydı. İnce altın zincilerin ne kadar çok karıştığını bilirsiniz. Onu çözmekte ayrı bir maharet istiyor. Kutu sayesinde o dertten de kurtulmuş oldum. 🙂

Takı kutusunun iç kısmı da şu şekilde:

Watsons takı kutusu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*