Watsons Anneler Günü Alışverişim

Anneler günü indiriminde Watsons mağazasından da küçük bir alışveriş yaptım. Bu aralar fazla alışveriş yapmamaya ve elimdekileri bitirmeye çalışıyorum. Umarım başarabilirim. 🙂

watsons anneler günü alışverişim

Gratis’ten aldığım ve çok memnun kaldığım Benri Kuru Şampuan bitmek üzere olduğu için kuru şampuan almak istedim. Elidor Kuru Şampuanını merak ediyordum ve fırsat bulup aldım. Fiyatı 12,90TL. Yorum yapmadan önce biraz daha denemek istiyorum. Yalnız kokusu Benri’ye göre çok daha güzel.

Yaz gelmesiyle beraber benim karma ve yağlıya dönük cildim parlamaya başladı. 🙁 Parlamasından cidden nefret ediyorum. Bunu önlemek için denemeyeceğim ürün yok sanırım. Deborah Face Perfect Primer (Matlaştırıcı makyaj bazı) %50 indirimli fiyatı  16,75TL.

Parlamayı engellemek için herkesin çok beğendiği ve benim de merak ettiğim Rimmel London Stay Matte transparan pudrasını aldım. %35 indirimli fiyatı 9,65TL.

Son aldığım ürün de Rimmel London SunShimmer 3 in 1 Shimmering Bronzer aldım. Renkleri ve tendeki duruşunu çok beğendim. %35 indirimli fiyatı 10,40TL

Küçük alışverişim bu kadar… Benim için gerekli olan ürünleri almaya çalışıp kendime engel olmayı başardım.

Kendimi kutluyorum 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*