Sephora İndirim Günleri Alışverişim ve BAŞARISIZ STAND

Genelde Sephora indirim günlerini kaçırırdım. Güzel ve güneşli bir İstanbul gününde eşimle Taksim keyfi yapmaya karar verdik. Böylece tesadüfen indirimin ilk günü Sephora mağazasında olmayı başardım. 🙂 Taksim yani Demirören Sephora mağazasındaki gördüğüm stand ile hayal kırıklığı yaşadım. İnanılmaz küçük bir stand ve çok az ürün çeşidi vardı.

Sephora indirim günlerinde özellikle Benefit ve Too Faced ürünlerini görmek isteriz. Malesef Benefit ve Too Faced ürünleri bir elin parmaklarını geçmiyordu. Mesela Too Faced allığından sadece 2 tane vardı. Birini ben birini de başka bir müşteri aldı ve standda Too Faced ürünü hiç kalmadı. 😀 Sanırım durumu özetleyebildim. İlk günü ve erken sayılabilecek bir saatte gitmeme rağmen Taksim Sephora mağazasındaki manzara buydu.

Eve gelip diğer bloggerların indirim hakkındaki yazılarını okuyunca daha çok sinirlendim. Çünkü diğer sephora mağazalarında (örneğin Ankara’dakiler) Too Faced ürünleri için ayrı bir stand açılmış… Benefit ürünlerinden de çok sayıda indirime girmiş olduğunu gördüm. Sephora İndirim Günlerinde mağazalar arasında bir standart yok mu? Her mağaza kafasına göre mi hareket ediyor? Demirören Sephora mağazasından bir ürünü çok beğenip indirim olmasa da almalıyım deseydim eve geldiğimde aptal yerine konmuş gibi hissedecektim. Çünkü diğer mağazada aynı ürün %50 indirimde…

Hatta aldığım benefit ürünlerinden birinin bana indirimsiz olduğunu iddia ettiler. Stand kısmından aldığımı, zaten sadece 2 renk çeşidi koyduklarını söyledim. Kasada uzun bir süre bekledim. Daha sonra %50 indirimi lütfettiler.

Sephora‘nın indirim günlerinde daha özenli ve her mağazsında aynı standardı yakalamasını öneririm! Yoksa bu davranışlarıyla müşteri kaybediyorlar.

Sephora İndiriminden Neler Aldım?

sephora indirimi alisverisimToo Faced Full BloomUltra Flush Powder Blush (Cocoa Rose) (Too Faced allık) – Fiyatı 20TL

Benefit Creaseless Cream Shadow / Liner / Eyeliner (Tattle tale) – Fiyatı 20TL

Benefit Creaseless Cream Shadow (Birthday Suit) (Benefit krem far)- Fiyatı 30TL

sephora alisverisim

Bu ürünleri çok beğenerek aldım. Tasarımları çok tatlı 🙂 Denedikten sonra tek tek ürünleri sizlerle paylaşacağım.

2 thoughts on “Sephora İndirim Günleri Alışverişim ve BAŞARISIZ STAND

    1. Saol tatlım 🙂 En kısa zamanda paylaşacağım merak etme. Ben de sabırsızlıkla yarın makyajımda kullanmayı bekliyorum.;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*