Rossmann Yılbaşı Alışverişim

Yılbaşı öncesi mağazaların indirimlerini büyük bir merakla bekledik. Fakat beklediğimiz ölçüde indirimler malesef olmadı.

Watsons ve Gratis’in yaptığı yılbaşı indirimi bende olduğu gibi bir çok kişide de hayal kırıklığı yarattı. En iyi yılbaşı indirimini Rossmann yaptığı için bütün alışverişimi oradan yaptım. Gittiğimde maalesef tüm aradığım ürünleri bulamadım.

Rossmann Alışverişimde Neler Aldım?

rossmann alışverişi

  • Loreal Superliner Gel Eyeliner : Maybelline almayı planlarken malesef tükendiği için Loreal aldım. Umarım memnun kalırım. (Fiyatı: 23,35TL)
  • Loreal Skin Perfection Serum (Cilt kusursuzlaştırıcı serum): Bu serinin denemek için serumunu aldım. Tüm seriyi almak memnun kalmadığınızda paranızı çöpe atmak gibi oluyor. Renk düzenleyici ve gözenek küçültmeye yardımcı dediği için özellikle aldım. (Fiyatı: 22,46TL)
  • Maybelline The Falsies Volum Express Mascara Flared: Maybelline maskaralarını hep beğendiğim için bunu da denemek istedim. (Fiyatı: 9,95TL)
  • Loreal Studio Secrets Primer (Makyaj Bazı): Makyaj bazı kullanmayı seviyorum. Genelde  The Balm’ın makyaj bazını kullanıyorum ve memnunum. Farklı bir ürün denemek istediğim için Loreal makyaj bazına şans vermek istedim. (Fiyatı: 19,80TL)
  • Rival de Loop CC Revital Q10: 25 faktör koruma olması ve vegan bir ürün alması ilgimi çekti. Fiyatı da denemek için çok uygundu. (Fiyatı: 4,95TL)
  • Rival de Loop Aloe Vera İçerikli Mineral Konsantre Ampul: Cildim kışın daha çok neme ihtiyaç duyduğu için denemek istedim. (Fiyatı: 1,98TL)

3 thoughts on “Rossmann Yılbaşı Alışverişim

  1. O makyaj bazını kullanıyorum hatta biraz daha kullansam dibini görücem okadar memnunum anlatamam ! seninde seveceğine eminim canım, güle güle kullan aldıklarını .

    1. Teşekkür ederim tatlım. Makyaj bazını çok tereddüt ederek almıştım. Tester olmadığı için deneme fırsatım da olmamıştı. Şimdi mutlu oldum 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*